wieczór kawalerski
(fot.pixabay.com)

Wieczór kawalerski to niepowtarzalna okazja do zabawy, którą warto odpowiednio zaplanować. To wyjątkowy moment w życiu każdego kawalera, zapowiadający stabilizacje życiową i pewne zmiany. Najważniejsze przy organizacji takiego wyjścia jest, by skupić się na upodobaniach gwiazdy wieczoru – przyszłego pana młodego. Jedną z najciekawszych opcji jest wieczór kawalerski w Krakowie, ponieważ miasto za dnia i w nocy ma wiele do zaoferowania. Zabawę zawsze można zmienić z wieczoru na weekend kawalerski. Oto kilka opcji na atrakcje.

wieczór kawalerski Kraków
(fot.pixabay.com)

Sportowe klimaty

Dość unikalną, ale coraz popularniejszą opcję na atrakcje kawalerskiego wieczoru stanowi sport. Przybiera on różne formy od gier zespołowych, przez rywalizację sportową po bardziej ekstremalne zabawy. To świetny wybór ze względu na to, że uczestnikami kawalerskich wieczorów są wyłącznie panowie. Wiadomo, że panowie lubią rozrywki emocjonujące, dające adrenalinowego kopa oraz nastawione na rywalizację. Sport jest w takim razie idealny, łącząc jednocześnie przyjemne z pożytecznym.

Jednak jako atrakcje kawalerskiego wybiera się raczej nowe dyscypliny sportowe – paintball, off road czy strzelnicę. Niektórzy postawią z kolei na park linowy lub park trampolin. Jeszcze inni na atrakcje stag party w Krakowie wybiorą stosunkowo nową zabawę w postaci axe throwingu. To świetna zabawa, polegająca na rzucaniu specjalnymi siekierkami do celu. Wszystko oczywiście odbywa się w zabezpieczonych warunkach pod okiem instruktorów. Warto wybrać się w Krakowie na wieczór kawalerski przy Bagateli, gdzie znajduje się jedyny klub axe thowing. Nie je to wielki lokal – ma pięć torów łącznie (pojedynczych i podwójnych). Dzięki takim atrakcjom, stag night nabierze zupełnie innego klimatu i będzie odjazdowe, zarówno dla obcokrajowców i lokalsów.

Zabawa dla dużych dzieci

Inną nieco mniej sportową, ale świetną atrakcją będą dziecinne podchody. To super opcja na zwiedzanie zabawę i dużo satysfakcji. Przegrani mogą na koniec stawiać zwycięzcom piwo w ramach nagrody. Aby zabawa się udała trzeba podzielić się odpowiednio i dobrze się znać, najlepiej robić to w miejscach znanych wszystkim uczestnikom. Zagadki można wysyłać smsami i dokumentować dotarcie na miejsce zdjęciami MMSem. Można także pozostawiać w konkretnych miejscach członków wieczoru kawalerskiego, którzy przekażą grupie kolejne zadania i dadzą nagrody, np. słodkości, alkohol czy upominki tematyczne.

bachelor party
(fot.pixabay.com)

Klubowy klimat

Kolejną i bardzo popularną opcją na stag party w Krakowie są po prostu kluby. Zmienia się tylko kwestia organizacji takiego wyjścia, bo zabawa opierać się będzie głównie na alkoholu, tańcach i muzyce. W Krakowie jest wiele możliwości klubowych, gdyż mnóstwo klubów znajduje się nawet przy samym Rynku Głównym. Każdy oferuje zupełnie inny klimat, muzykę czy menu. Można po prostu wbić do klubu wieczorem i dobrze się bawić lub zarezerwować odosobnioną lożę dla odrobiny prywatności w ramach wieczoru kawalerskiego. Można także zorganizować dodatkowe atrakcje, które dogadamy z klubem i organizatorami imprezy. Stawiając na tani alkohol i szeroki wybór trunków warto wpaść do Pijalni wódki i piwa w Krakowie. Z kolei, jeżeli wolimy nieco spokojniejsze klimaty to ciekawą opcją będzie lokal na Batorego, gdzie możemy się napić i zagrać w gry na konsoli.

Popularne atrakcje

Nie ma, co ukrywać – najpopularniejszą i najbardziej kojarzącą się z bachelor party w Krakowie (oraz ogólnie) atrakcji są tancerki. Najczęściej chodzi o klub go-go czy ze striptizem. W stolicy Małopolski jest ich całkiem sporo, nawet przy samym rynku. Wiele z takich lokali oferuje bogaty wachlarz usług, również specjalnie pod wieczory kawalerskie. Można zamówić prywatne pokazy, specjalne show czy  drinki w wydaniu z ciała tancerek. Jeżeli chcemy taką zabawę w zamkniętym gronie to możemy postawić na firmy organizujące takie atrakcje. W takim wypadku tancerki przybędą na wybrane miejsce. Również możliwe są dodatkowe opcje, jak kostiumy czy scenariusze, np. aresztowanie przez seksowny patrol.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here