ENERGYLANIDA festiwale 2020
(fot.pixabay.com)

Największy park rozrywki rodzinnej w Polsce może pochwalić się bogatą ofertą atrakcji i usług, które każdego roku przyciągają rzesze turystów i poszukiwaczy przygód. Jednak to nie tylko stałe atrakcje są godne uwagi, bowiem kalendarz wydarzeń w Energylandii 2020 także jest szalenie interesujący. Część wydarzeń jest cykliczna, a niektóre z nich są unikalne i okazjonalne.

Festival 90’s Superstars

W sezonie letnim w Energylandii rozpoczyna się muzyczne szaleństwo. Już w czerwcu ma miejsce pierwszy festiwal w klimatach lat 90., podczas którego można usłyszeć największe hity takich gwiazd, jak m.in. Jenny Berggen czy Fun Factory. Energylandia festiwale 2020 to idealna okazja do tanecznej zabawy przez cały dzień.

Festival 80’s Superstars

Kolejną muzyczną atrakcją stanowi festiwal w stylu lat 80. Na ten czas w Energylandii możemy cieszyć się dobrą muzyką i imprezowym klimatem. Jednak regularny cennik Energylandii nie obejmuje festiwalu, więc bilet na imprezę należy zakupić osobno w kasach biletowych lub przez Internet.

Energylandia mapa
(fot.pixabay.com)

Festival Disco Polo

Dla fanów muzyki disco polo czeka w Energylandii prawdziwa gratka. W lipcu park rozrywki rozbrzmiewa najlepszymi hitami polskiej sceny disco. Poza standardowymi atrakcjami parku, wieczorem odbywa się huczna impreza muzyczna dla każdego. Dzieci mogą uczestniczyć w imprezie pod opieką rodziców. Rozrywkowa mapa Energylandii z wykonawcami pojawia się na stronie internetowej parku z wyprzedzeniem. W zeszłej edycji park gościł m.in. Czadomana, Power Play czy Boys. W lipcu ma miejsce także Energylandia hip hop festiwal.

Beach Party

Najgłośniejszą i najbardziej huczną imprezą amusement parku Energylandia jest impreza plażowa, która odbywa się każdego roku w sezonie letnim. To nie jest zwykła impreza, ponieważ w ten sposób park rozrywki świętuje urodziny. Tego dnia w Energylandii ekstremalne atrakcje są gwarantowane. Zawsze czekają na uczestników liczne niespodzianki, dobra muzyka, gorący klimat imprezy oraz rewelacyjna zabawa. Impreza trwa aż do północy i każdy jest mile widziany.

Energylandia dla dzieci
(fot.pixabay.com)

Kinder Party

Atrakcje Energylandii przewidują wiele radości dla dzieci nie tylko w postaci stref tematycznych dedykowanych najmłodszym, ale także dzięki specjalnym wydarzeniom dla nich. W Energylandii w Zatorze każdego lata ma miejsce Kinder party. To wiele zabaw, atrakcji i pokazów dla wszystkich dzieci odwiedzających park z początkiem czerwca.

Halloween

Atrakcji w Energylandii dla dzieci i dorosłych nie brakuje także jesienią, gdy sezon zmierza ku końcowi. W październiku odbywa się w Energylandii halloween, a w parku panuje mroczna i tajemnicza atmosfera. Jednak dekoracje, muzyka i zamieszkujące park w ten wyjątkowy dzień duchy i maszkary są bardzo przyjacielskie. W dodatku, bilety po godzinie 18 kosztuję połowę ceny. Wszystkie standardowe atrakcje są także czynne, więc warto odwiedzić dom strachu Energylandii.

Oktoberfest

Stosunkowo nową atrakcją parku jest Oktoberfest, czyli pochodzące z Bawarii święto piwa. To impreza dedykowana dla dorosłych osób ze względu na alkoholowy charakter. Bilety Energylandii standardowe nie obejmują festiwalu piwa i niemieckich smaków, więc należy zakupić osobny bilet na wydarzenie. Od rana do wieczora w Oktoberfest w Energylandii trwa świetna zabawa przez cały dzień, a goście mogą spróbować tradycyjnej kuchni niemieckiej i kiełbasek pieczonych oraz kraftowego piwa. To świetna atrakcja 2020 Energylandii, którą warto sprawdzić samodzielnie. Niepowtarzalny klimat, mnóstwo pysznych smaków i dobrej zabawy – tak właśnie rysuje się Oktoberfest w Energylandii.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here