Energylandia atrakcje
(fot.pixabay.com)

 Energylandia jest największym parkiem rozrywki w Polsce, będącym perełką w koronie rozrywki południa naszego kraju. Liczne atrakcje Energylandii w Zatorze przyciągają rzesze turystów, spragnionych rozrywki i dziecięcej radości. To miejsce idealne na rodzinny wypad czy wesoły weekend, a także muzyczne doznania ze względu na festiwale 2020 w Energylandii.

Festival 90’s Superstars w Energylandii

Lato w Energylandii to prawdziwie gorący okres, nie tylko ze względu na pogodę. Energylandia oferuje w tym czasie cały wachlarz atrakcji i specjalnych wydarzeń. Wraz z początkiem lata w czerwcu w parku rozrywki rozbrzmiewają hity lat 90. na Festival 90’s Superstars w Energylandii. To wydarzenie dla dorosłych i nieco młodszych odwiedzających, którzy mogą bawić się w rytmie dobrej muzyki. W edycji 2019 na scenie pojawili się między innymi Face Meets, Fun Factory, Jenny Berggen From Ace of Base, Mr. President czy Dr. Alban. Każdy sezon przewiduje inne gwiazdy muzyczne. To wydarzenie idealne dla miłośników muzyki oraz osób tęskniących za klimatem lat 90.

Energylandia Zator
(fot.pixabay.com)

Festival 80’s Superstars w Energylandii

Wśród atrakcji na 2020 Energylandii znajduje się również festiwal muzyki lat 80. To prawdziwa gratka dla fanów muzyki i klimatu dzieci kwiatów. W tym czasie w Energylandii rozbrzmią dźwięki disco oraz najlepsze hity z niezapomnianych prywatek minionych dekad. W trakcie festiwalu w Energylandii świetna zabawa przez cały dzień jest gwarantowana, zarówno dla starszych i młodszych. Na ostatniej edycji  festiwalu wystąpili między innymi Sandra, Savage, Napoli Francesco i Bad Boys Blue. Udział w festiwalach Energylandii dla dzieci jest możliwy tylko pod nadzorem rodziców. To jednak doskonała okazja, by pośpiewać i potańczyć do białego rana dla każdego odwiedzającego.

Energylandia Festival Disco Polo

Jednak to nie koniec atrakcji Energyladnii na letnie dni. W końcu na odwiedzających czeka jeszcze Hip Hop Festiwal w Energylandii i duża impreza w klimacie disco polo. Festiwal Disco Polo w Energylandii ma miejsce w lipcu i trwa dwa dni, w trakcie których można usłyszeć wiele hitów imprezowych i weselnych. Niezwykłą zabawę w ostatniej edycji wydarzenia zapewniały gwiazdy polskiej sceny muzycznej, jak Boys, Power Play, Piękni i Młodzi, Sławomir czy Cliver. Na scenie wystąpili także Top Girls, After Party, Mig, Dejw, Camasutra, Czadoman, Łobuzy, Markus P. czy Veegas. Taka impreza to świetna okazja do beztroskiej zabawy i imprezowania letnim wieczorem.

energylandia amusement park
(fot.pixabay.com)

Energylandia Beach Party

To prawdopodobnie najhuczniejsza i najważniejsza impreza w życiu parku, która odbywa się rok rocznie. W tym dniu świętowane są urodziny amusement parku Energylandia. To prawdziwe szaleństwo, obfitujące w atrakcję. Impreza ma miejsca na sztucznej plaży parku rozrywki. Można korzystać z basenów, leżaków, otwarty jest letni bar serwujący kolorowe drinki i zimne napoje. Przestrzeń nad basenami zalewają iluminacje świetlne i muzyka z głośników DJ’a. To prawdziwa gorączka letniej nocy! W tym czasie należy tylko dobrze się bawić i cieszyć, tańcząc oraz śpiewając. Na gości czeka także wiele niespodzianek i dodatkowych atrakcji w czasie imprezy. Panuje tu nieco tajemnicza atmosfera, przesycona gorącym, klubowym klimatem. Bilety do Energylandii nie obejmują jednak imprezy, o czym należy pamiętać. Na stronie Energylandii cennik biletów na imprezę jest zawsze publikowany z wyprzedzeniem, a specjalne wejściówki na event można nabyć na miejscu lub online.

Energylandia w województwie małopolskim to doskonały pretekst do odwiedzenia regionu i przekonania się samodzielnie, czy tyle szumu o tym parku rozrywki jest słuszne. To ciekawe i atrakcyjne miejsce, w którym bawić się mogą dzieci, rodziny i starsi. Znajdzie tu rozrywkę każdy, niezależnie od tego czy preferujemy mocniejsze wrażenia czy spokojne przejażdżki lub jesteśmy fanami gier na automatach. Różnorodność aż pięciu stref tematycznych sprawia, że Energylandia to miejsce dla każdego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here