walentynki 2020
(fot.pixabay.com)

Walentynki zbliżają się wielkimi krokami i powoli każdy zaczyna zastanawiać się, co robić w walentynki. W końcu każdy chce, by ten dzień był prawdziwie wyjątkowy. Tegoroczne walentynki wypadają idealnie, bo akurat w piątek, co daje wiele możliwości nie tylko na atrakcje walentynkowe, ale na przedłużenie ich na weekend. Oto kilka podpowiedzi, jaki ciekawe plany można poczynić na nadchodzące walentynki.

Kino

Najpopularniejszą opcją w dalszym ciągu pozostaje wybranie się na seans do kina. To dobry plan, szczególnie dla osób lubiących filmy i kinową atmosferę. Oczywiście, większość walentynkowych filmów to komedie romantyczne, więc ciężko liczyć w tym przypadku na ambitne kino. To jednak przyjemna, odprężająca rozrywka na romantyczny wieczór z drugą połówką. W dodatku, to idealna opcja dla tych, którzy chcą coś zrobić mimo nieprzepadania za walentynkami.

walentynki dla dwojga
(fot. pixabay.com)

Zapieczętowanie miłości

W święto zakochanych chodzi przede wszystkim o miłość i jej okazywanie przez docenienie drugiej osoby, spędzanie wspólnie czasu i dobrą zabawę. Świetną atrakcją na walentynki dla dwojga będzie wybranie się na most z kłódkami. To tak zwane mosty miłości i w samej Polsce jest ich aktualnie kilka. To miejsce zdecydowanie dedykowane dla par, szczególnie tych ze sporym stażem, które mogą pozwolić sobie na ten rytuał. Polega to na zawieszeniu i zamknięciu kłódki z naszymi inicjałami jako symbolu wiecznej miłości. Kluczyk powinno wyrzucić się do wody, by nie możliwe było rozpięcie kłódki w przyszłości. To bardzo romantyczna atrakcja oraz fajny pomysł na walentynkowy prezent dla obojga. Oczywiście, nie chodzi tu o zabobony, a pewien ponadczasowy symbol.

Szaleństwo na całe życie

Bardzo ekstremalną, ale i wyjątkową atrakcją na walentynki jest tatuaż dla par. Jednak jest to kosztowna opcja zarówno w kwestii finansowej i czasowej, która wiąże się z poważnymi konsekwencjami. Nie ma, co mówić o tym, że jest to decyzja na całe życie. Oczywiście, tatuaż w dzisiejszych czasach możemy usunąć na kilka sposobów lub zakryć stary wzór nowym, ale lepiej dobrze się zastanowić. W ten sposób walentynki 2020 będą zdecydowanie wyjątkowe. Jednak jest to opcja dla par, które mają już staż i są przekonane o swoim związku na całe życie. W dodatku, nigdy nie powinniśmy stawiać na tatuaże imienne (różnie to bywa w życiu), a raczej na pewien symbol.

walentynki balony
(fot. pixabay.com)

Zabawa

W walentynki powinniśmy się przede wszystkim dobrze bawić z ukochaną osobą. Każda okazja do spędzenia czasu z ukochaną osobą jest dobra. Warto zapomnieć w ten dzień o wszelkich troskach i obowiązkach i skupić się na sobie. Idealnym miejscem na zabawę będzie na przykład park rozrywki i temu podobne miejsce – czysta, skumulowana rozrywka i zabawa dla każdego. Dzięki temu będą to udane walentynki dla niego i dla niej. W parkach rozrywki znajdziemy wiele różnorodnych atrakcji zarówno dla odważnych, lubiących raczej chillout czy stricte dla par. Zdobędziemy wiele nagród, będziemy śmiać się do rozpuku i krzyczeć na tych bardziej strasznych atrakcja, a standardowe kwiaty wymienimy na walentynkowe balony.

City break

Walentynki, które wypadają akurat na weekend to perfekcyjny zbieg okoliczności, gdyż świętowanie można przedłużyć na cały weekend. Z tego powodu to o wiele więcej możliwości, jak na przykład lot na weekend w fajne miejsce. Końcówka tygodnia to bardzo często specjalne oferty i tak zwane city break u przewoźników. Walentynki 2020 w Rzymie czy Weronie zdecydowanie będą po dziesięćkroć bardziej wyjątkowe. Jednak to opcja dla tych, którzy mają większy budżet (nawet biorąc pod uwagę promocyjne loty). Jednak kolacja walentynkowa z widokiem na wieżę Eiffel to dopiero coś albo walentynkowe czekoladki prosto z ojczyzny najlepszej czekolady. Możliwości jest wiele i również dużo zależy od opcji city breaków oraz naszego budżetu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here