walentynki dla niej
(fot.pixabay.com)

Walentynki to idealna okazja, by pokazać ukochanej, jak bardzo ja doceniamy i troszczymy się o nią. Każdy dzień zabiera nam czas na pracę, obowiązki, dbanie o dom i zwyczajnie życie, więc walentynki 2020 to doskonała okazja na poświęcenie tego czasu tylko dla siebie nawzajem. W końcu jeden dzień nikogo nie zbawi, jeśli obowiązki zaczekają, gdyż najważniejsza jest druga połówka. Oto pomysły na ciekawy prezent walentynkowy dla ukochanej.

Romantyczny wieczór

Kobiety doceniają w pierwszej kolejności starania. Świetną opcją na walentynki dla niej jest niespodzianka (nie to, że nie będzie się niczego spodziewała zupełnie). Własnoręcznie przygotowany obiad, romantyczny nastrój z czerwonym winem, różami i waszym ulubionym filmem walentynkowym będzie prezentem samym w sobie. W końcu obie strony świętują tego dnia, więc z takiego prezentu walentynkowego możecie cieszyć się wspólnie.

walentynki 2020
(fot.pixabay.com)

Kreatywny kolaż

Fajną opcją jest, gdy przygotujesz dla niej coś naprawdę wyjątkowego, co będzie dowodem prawdziwej miłości. Może to być kolaż lub skrzyneczka pełna wspomnień. Możesz tam umieści wszystkie najwspanialsze chwile oraz rzeczy, które wyjątkowo kojarzą ci się z nią. Zapach, który przywodzi na myśl tylko tą jedyną, biurowy element, dzięki któremu na chwilę odrywasz się myślami w pracy i lecisz do niej… Mogą to być także walentynkowe balony czy prezentacja multimedialna specjalnie dla niej. Ogranicza cię tylko twoja wyobraźnia i kreatywność.

Słoik

Oczywiście, nie chodzi tu o jakieś konfitury czy ogórki do obiadu. Może być to słoik z walentynkowymi czekoladkami, bo każda kobiet tak naprawdę kocha słodycze, a te zrobione samodzielnie z miłością będą jeszcze smaczniejsze. Może to być także słoik z tajemniczymi, małymi zwojami – na każdym z nich, za co ją kochasz lub za co jej dziękujesz w życiu. Tylko ważne, by wszystko było szczere i wyszło z serca. Jeżeli już przy słojach jesteśmy, a nasza wybranka może uwielbia rośliny, to fajnym prezentem walentynkowym będzie też las w słoiku. Takich unikalnych, żywych stroików jest wiele do wyboru – bardziej tropikalne, leśne czy pustynne zależy tylko od naszego wyboru.

prezent walentynki
(fot.pixabay.com)

Romantyczna akcja

Romantycznym prezentem i fajną atrakcją na walentynki dla dwojga będzie ruszenie śladami waszej historii miłosnej. Odwiedźcie krok po kroku w ramach spaceru wszystkie najważniejsze miejsca. Zacznijcie od tego z samego początku waszej miłości do teraźniejszości (oczywiście, odwiedźcie te, do których macie aktualnie dostęp). Na pewno będzie wam miło wspominać pierwszą rozmowę, pierwszą wspólną imprezę, pocałunek, randkę czy miejsce, w którym się zaręczyliście albo po raz pierwszy powiedzieliście sobie magiczne „kocham”.

24h zniknięcia

Fajną opcją jest odciąć się na jeden dzień od wszystkiego i wszystkich i spędzić cały dzień razem. Wystarczy, że wynajmiecie sobie pokój w hotelu lub zamkniecie się we własnym domu na ten czas. Możecie cały dzień spędzić w łóżku, leniuchując lub oglądając ulubione seriale i filmy. To, co robić w walentynki będziecie zależy już tylko od was. Może najdzie was ochota na wspólne gotowanie lub granie w gry planszowe czy konsolowe. Najważniejsze, byście się dobrze bawili razem i nie myśleli o niczym innym, niż wasza dwójka razem.

Atrakcje walentynkowe można wymieniać bez końca, ponieważ ogranicza nas w planowaniu prezentów czy rozrywki tylko nasza kreatywność – wcale nie potrzeba nieziemsko drogiej restauracji, pękatego bukietu kwiatów czy ogromnego przepychu. Wystarczycie sobie wy dwoje i wasza miłość, to, że możecie spędzić w spokoju razem czas.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here