biżuteria damska
(fot.pixabay.com)

Wiosna sprawia, że świat staje się piękniejszy i nabiera niesamowitych kolorów. W końcu kwiaty zaczynają kwitnąć i wszystko budzi się do życia. W modzie również następuje przebudzenie, ponieważ wiosenne kolekcje są lżejsze i weselsze, dając nam nowe możliwości przebierania w trendach. Wiosna nie pozostaje także obojętna na kwestię biżuteryjnych trendów. W niniejszym artykule prezentujemy kilka nowinek ze biżuterii damskiej na wiosnę.

Hity na wiosnę, czyli jakie dodatki będą rządziły?

Zdecydowanym hitem tegorocznej wiosny stanie się biżuteria inspirowana motywami natury. Wszelkie elementy, zaczerpnięte z fauny i flory będą mile widziane. Nie chodzi tylko
o odwzorowywanie, gdyż można zaczerpnąć inspiracje z kolorów czy kształtów, występujących w naturze. Owoce, kwiaty czy zwierzęce wzory są, jak najbardziej pożądane. W dodatku wielkość nie jest już ograniczona, gdyż dużych rozmiarów dodatki będą hot! Łączyć się to będzie z kolejnym hitem sezonu, czyli barokowym przepychem. Większe, bogato zdobione, stylizowane na stare elementy biżuteryjne będą zapełniały kolekcje wiosna-lato 2020.

biżuteria damska wiosna
(fot.pixabay.com)

Warto wybierać kolczyki czy wisiory z kamieniami, błyszczącymi cyrkoniami i wieloma ozdobami o nietypowych kształtach. Skoro więcej znaczy lepiej w tym sezonie to należy wspomnieć o następnym must have” wiosennym. Robi się ciepło, więc więcej ciała zaczynamy odsłaniać. To bardzo dobrze, gdyż dzięki temu łatwiej pozwolimy sobie na biżuterię na całe ciało. Łańcuszki, oplatające talię i cały tors są jeszcze bardziej w modzie, niż wcześniej. Pamiętacie niedawną nowość na polskim rynku, która przyszła ze stylu amerykańskiego – łączone bransoletki? Tak, to dobrze. W nadchodzącym sezonie będą jedynie zyskiwały na popularności. Wszelkie połączenia bransoletek z pierścionkami, czy bransoletek i wisiorów kilka w jednym staną się rewelacyjną i niepowtarzalną ozdobą w słoneczne dni. W dodatku to trend idealny zarówno dla osób młodych i dorosłych, chociaż młodzież będzie stawiać na te bardzie ekstrawaganckie czy błyszczące modele, a starsi na bardziej misterne lub klasyczne.

bizuteria damska perły
(fot.pixabay.com)

Stylowa wiosna – mix kolorów i wzorów

Wiosna bogata będzie w wiele stylów do wyboru. Wśród nich poza barokowym, możemy spróbować swoich sił w afrykańskim. Biżuteria w żywych, czystych kolorach, pełna paciorków i sznurków to kolejny trend tej wiosny. Idąc za tym tropem, prostota również będzie na topie, ale tylko dla mistrzów w doborze dodatków, gdyż dekoracją staną się kamienie w swojej nieociosanej, surowej formie. Jednak trzeba ostrzec, że takie dodatki mogą kosztować więcej – im rzadszy i większy kamień, tym wyższa cena biżuterii. Więcej, do łask wrócą perły jako biżuteria zarówno elegancka, jak i casualowa. Będzie można postawić zarówno na perły sztuczne, słodkowodne oraz naturalne z głębi oceanu. Oczywiście, sztuczne perły czy słodkowodne będą tańsze, ale równie piękne.

Nadchodzący sezon będzie pomieszaniem różnych stylów, co zapewni szeroki wachlarz elementów i dodatków do wyboru dla każdego miłośnika biżuterii. Będzie to owocny czas również dla osób, bawiących się w rękodzieło, ponieważ dodatki handmade, jak lariaty zyskają na uznaniu. To zdecydowanie będzie pełen kolorów sezon, rozpieszczający różnorodnością i unikalnością. Dzięki temu każdy znajdzie coś idealnego dla siebie bez większego problemu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here