walentynki dla dwojga
(fot.pixabay.com)

Walentynki to wyjątkowa okazja, by spędzić czas razem z ukochaną osobą. Oczywiście, dla tych, którzy jeszcze nie odnaleźli swoje drugiej połówki jest wiele opcji. W końcu każdemu zdarzyło się chociaż raz spędzać walentynki samotnie lub wraz z przyjaciółmi. Oto interesujące propozycje na walentynki dla dwojga i solo.

 Walentynki 2020 – spa

Kiedy w dzień zakochanych trwa szał zakupów na ostatnią chwilę, bo przecież prezenty, warto uciec od tłumów i hałasu. Większość wychodzi z ukochanymi na miasto, więc kina, kawiarni i lokale gastronomiczne są oblężone. Atrakcją walentynkową na ten czas może być zarówno dla par, grupy znajomych czy samotnie opcja spa. Wiele zakładów kosmetycznych i studio pielęgnacyjnych oferuje atrakcyjne promocje i zniżki w dzień świętego Walentego, co dodatkowo może być kuszące. Takie wyjście to także świetny pomysł na prezent walentynkowy, zarówno dla nie i dla niego. Można się zrelaksować, skorzystać z zabiegów dla twarzy i ciała, które pomogą nam się odprężyć i wykorzystać ten jeden dzień na maksa. Gabinety kosmetyczne mają także często wyjątkowe oferty dla par na walentynki, dzięki których można dostać upust, dodatkowe zabiegi czy porady.

Drugą opcją jest domowe spa, jeśli nie mamy ochoty w ogóle wychodzić z domu. Do zorganizowania takiego spa można śmiało przygotować się znacznie wcześniej. Wygląd i oferta naszego domowego spa zależy tylko i wyłącznie od nas samych. Może to być długa, relaksująca kąpiel z płatkami kwiatów i świecami. Potem możemy skusić się na pełną gamę zabiegów oczyszczająco-pielęgnacyjnych dla twarzy, dłoni i stóp. Możemy zaserwować sobie porcję jogi lub pełen mani-pedi. Jeżeli wybraliśmy domową opcję walentynek dla dwojga to możemy nawet zorganizować sobie wzajemny masaż.

walentynki 2020 spa
(fot.pixabay.com)

Termy

Kolejną wypoczynkową i w pełni relaksującą opcją są termy. Będzie to doskonała opcja zarówno dla samotników i par. Jednak istnieje prawdopodobieństwo, że w takich miejscach spotkamy dość sporo ludzi, bo w końcu romantyczność i spa idą w parze. To świetny pomysł szczególnie na walentynki dla niej lub jako forma prezentu. W termach mamy duży wybór atrakcji – od basenów termalnych, saun, przez groty solne po liczne zabiegi kosmetyczno-pielęgnacyjne. Warto wykorzystać taki wyjazd w pełni i trochę pofolgować sobie, czyli skusić się na przykład na strefę spa, masaże czy naturalne kosmetyki. Wiele z takich miejsc oferuje zarówno na co dzień i na specjalne okazje pakiety dla dwojga. Relaks w termach to świetna opcja na najbliższe walentynki 2020.

walentynki 2020
(fot. pixabay.com)

Wycieczka kulinarna

Większość ludzi lubi jeść, ponieważ jedzenie sprawia przyjemność i pewną satysfakcję. Nieważne, czy jesteśmy sami, z przyjaciółmi czy ukochaną osobą – jedzenie w walentynki to opcja dla każdego. Oczywiście, wyjątkowe jedzenie. Czekoladki walentynkowe są fajne, ale znacznie fajniejsza okaże się degustacja w jakimś wyjątkowym miejscu. Może to być na przykład degustacja lokalnych przysmaków, połączona ze smakowaniem wina. To z kolei będzie idealna opcja na walentynki dla niego. Rodzaj degustacji zależy od tego, co akurat będzie dostępne w okolicy lub miejscu docelowym oraz od naszych preferencji. Może to być festiwal czekolady, orientalnych smaków czy sera – kto, co lubi. Na pewno będzie to ciekawa atrakcja i smaczna na walentynki.

Wiele możliwości niesie ze sobą tak komercyjne święto, jakim są walentynki. Większość lokali przygotowuje na ten dzień jakąś specjalną ofertę oraz promocje. Bardzo często mają także miejsce fajne wydarzenia – festiwale, koncerty, przedstawienia czy zabawy dla zakochany w przestrzeni publicznej. W walentynki, co robić będzie miał każdy – to tylko kwestia wyboru zajęć i atrakcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here