płatności online dotpay
(fot.pixabay.com)

Dzisiaj podstawą dobrego biznesu jest mobilność i posiadanie własnej witryny w sieci. W końcu, jeżeli nie ma Cię na social mediach i w Internecie to nie istniejesz – w myśl zasad panujących w obecnych czasach wszechobecnej technologii i internetyzacji. To doprowadza wiele małych firm i pokoleniowych biznesów tradycyjnych do upadku, ale także daje wiele możliwości. Jedną z takich korzyści i możliwości dla firm chcących zaistnieć w sieci jest skorzystanie z płatności internetowych Dotpay.

Dotpay – dla kogo?

Płatności online z Dotpay to oferta skierowana zarówno do dużych i małych firm, które pragną unowocześnić swoje usługi w sieci i wyzbyć się zbędnych formalności ze względu na komfort swój i klientów. W końcu czas to pieniądz, więc oszczędzanie go poprzez udostępnianie płatności online na stronie to rozsądny krok. Dodatkowo, jeśli korzystamy właśnie z usług pośredników płatności internetowych Dotpay. Firma zapewnia komfortowe przekazy płatności między klientem i sklepem czy usługodawcą. Pośrednik zapewnia automatyczne generowanie formularzy do transakcji oraz dba o finalizację transakcji tak, by obie strony były zadowolone. Pośrednik także dba o bezpieczeństwo takiego przekazu. To sprawia, że z barków firmy zostaje zdjęta odpowiedzialność za indywidualne przekazywanie informacji dla klientów na temat danych firmy i informacji niezbędnych do przelewów. Z kolei klienci mogą w łatwy i szybki sposób zapłacić za zamówienia, co przyspiesza ich proces realizacji.

płatnosci online allegro
(fot.pixabay.com)

Możliwości Dotpay dla przedsiębiorców?

Płatności online Dotpay to projekt partnerski dla przedsiębiorców, który opiera się na indywidualnym podejściu oraz korzystnych zasadach dla obu stron. Dotpay ma, bowiem świadomość, ze nie każda firma jest ogromna i ma duże obroty oraz wiele tysięcy wejść na swoje strony. Podstawą do skorzystania z płatności online w sklepie internetowym zarządzanych przez Dotpay jest prowadzenie działalności w sieci. W końcu chodzi o płatności online dla firm. Jednak nie trzeba mieć od razu profesjonalnej sieci sklepów internetowych, a wystarczy mieć małą stronę internetową czy prowadzić sklep na Allegro, itp. Dotpay współpracuje także w przypadku płatności online Allegro.

Współpraca z Dotpay

W przypadku zainteresowania podjęciem współpracy należy skontaktować się z Dotpay przez ich stronę, na której udostępnione są także informacje na temat możliwości współpracy. Zasada jest prosta i nie wymaga w sumie wkładu własnego ze strony zainteresowanego przedsiębiorcy. Polega na polecaniu klientom usług pośrednika przy płatnościach – głównie przez udostępnienie takiej opcji płatności na stronie. Obie strony korzystają. Oczywiście, najpierw odbywają się konsultacje między firmą i Dotpay. Mają one na celu ustalenie konkretnych warunków współpracy, jak charakteru umowy, zasad dla obu stron oraz formy promowania pośrednika. W końcu każda firma jest inna i ma inne oczekiwania czy możliwości. Płatności online dotpay mają wspomóc rozwój biznesu na korzystnych dla obu stron warunkach, maksymalnie dopasowując się do potrzeb kontrahentów.

płatności internetowe kartą
(fot.pixabay.com)

Korzyści z programu

Współpraca z Dotpay zapewnia wiele możliwości i z pewnością stanowi atrakcyjny atut w oczach konsumentów, biorąc pod uwagę poziom wybierania szybkich metody płatności online. Plusem jest także bezpieczeństwo płatności internetowych, jakie zapewnia Dotpay. Pośrednik korzysta z szyfrowania danych, certyfikatów bezpieczeństwa, systemu 3D-Secure i wielu innych metod zabezpieczeń. Zdecydowanie korzystne jest tutaj, że płatności online kartą przez Dotpay są natychmiastowe i od razu docierają od klienta do odbiorcy. To sprawia także mniej zachodu dla obu stron – klienta i sprzedawcy – przy płatnościach internetowe kartą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here