płatności internetowe dotpay
(fot.pixabay.com)

Płatności online w obecnych czasach to jeden z istotnych filarów handlu, bez którego ciężko się rozwijać oraz utrzymać firmom na rynku. Niestety, wiele małych firm wciąż cierpi z powodu braku zaplecza online, które zapewniłoby większe możliwości. Prawdą jest, że sklepy, które nie mają dostępnych metod płatności online stają się mniej interesujące dla współczesnych klientów. W dzisiejszych czasach, gdzie Internet stanowi nową rzeczywistość w coraz większym stopniu, więcej osób woli transakcje bezgotówkowe oraz zakupy w sieci. Naprzeciw tym potrzebom wychodzą płatności online Dotpay.

Co to są płatności online Dotpay?

Dotpay jest  spółka, która wchodzi w skład portfela MCI EuroVentures. To jedna z największych i najprężniej rozwijających się firm z branży e-Commerce, mająca stabilną pozycję na rynku. Płatności internetowe Dotpay opierają się na platformie pośredniczącej w szybkich płatnościach online, niezależnie od sklepu czy strony. Dotpay tworzy za nas gotowy, wypełniony formularz zlecenia przelewu online w bankach. Wszelkie dane nasze i kontrahenta zostają uzupełnione, a my musimy jedynie zaakceptować płatność. To komfortowa, szybka i bezpieczna metoda płatności w sieci.

płatności online kartą
(fot.pixabay.com)

Dlaczego Dotpay jest tak popularny?

Wiele czynników wpływa na popularność płatności online Dotpay. Po pierwsze, to jeden z największych pośredników płatności w sieci, dzięki czemu obejmuje swoim działaniem wiele stron, sklepów i banków. Po drugie, płatności online w sklepach internetowych są obecnie jedną z najpopularniejszych metod płatności. Dotpay świetnie wpisuje się w potrzeby współczesnych klientów. W czasach, w których spędzamy długie godziny przed komputerem i w pracy, gdy zacierają się granice między dniem i nocą czy czasem pracującym i wolnym, ludzie wolą maksymalnie wykorzystywać każdą minutę. Z tego powodu, płatności online w firmie czy w domu są znacznie lepsze, gdyż nie trzeba wychodzić i stać w kolejkach. Oszczędza to czas dla każdego. Płatności online także wpływają szybciej na konto odbiorcy, niż przelew tradycyjny. Kolejnym plusem płatności Dotpay jest ich łatwość i szybkość – każdy jest w stanie sobie poradzić z nimi, bo dodatkowo większość robi za nas system pośrednika.

Coś poszło nie tak z płatnością online na stronie?

Użytkownicy, korzystający z usług Dotpay nie zostają pozostawieni sami sobie w przypadku problemów. Platforma ma oczywiście swoje biuro obsługi klienta i strefę wsparcia w celu rozwiązywania zaistniałych problemów i niejasności. Czasem zdarza się w końcu, że coś pójdzie nie tak, jak trzeba – z naszej lub nie winy i wtedy należy szukać pomocy u wyszkolonych w tym zakresie osób z centrum pomocy. Dotpay może pochwalić się szybką reakcją na każdy problem oraz indywidualnym podejściem do spraw użytkowników.

płatności internetowe bezpieczeństwo
(fot.pixabay.com)

Bezpieczeństwo i komfort

W sieci istnieje wiele możliwości i zagrożeń jednocześnie. Wiele osób z powodu zagrożeń odpuszcza płatności online kartą, a wielu zastanawia się, jakie płatności online wybrać. Opcją idealną okazuje się właśnie Dotpay, gdyż stawia na bezpieczeństwo płatności internetowych. Pośrednik dba o to, by zapewnić bezpieczny przepływ naszych środków pieniężnych, dzięki właściwym zabezpieczeniom i ostrzeżeniom. Stosuje w tym celu szyfrowanie i certyfikaty bezpieczeństwa, mające odciąć dostęp wirusom czy cyberprzestępcom.

Dodatkowo, każdą płatność przed jej wykonaniem należy sprawdzić i zaakceptować za pomocą specjalnego kodu – zgodnie z systemem 3D-Secure. Uwierzytelnienie krótkoterminowym kodem, który otrzymujemy w formie wiadomości SMS jest jedną z najlepszych metod blokady dostępu osobom z zewnątrz. System wysyła o każdej płatności informacje na maila, więc wszystko mamy czarno na białym w razie potrzeby. Jednak, gdyby płatność internetowa kartą za pośrednictwem Dotpay poszła źle to możemy skorzystać zawsze z opcji charge cash. Dzięki złożonej i uzasadnionej reklamacji otrzymamy zwrot pieniędzy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here