Hugo Boss – jak podkreślić swój styl?

0
1846

Hugo Boss to znana niemiecka marka, założona w 1923 roku. Firma specjalizuje się w produkcji modnych ubrań i elitarnych perfum. Siedziba marki znajduje się na terenie Badenii-Wirtembergii w malutkim miasteczku w południowych Niemczech o nazwie Metzingen. Sklepy marki Hugo Boss są rozsiane po całej planecie. Do tej pory otwarto ponad 6100 punktów sprzedaży detalicznej w 124 krajach świata. Co warto wiedzieć o marce Hugo Boss? Jakie perfumy od Hugo Boss muszą znaleźć się w naszym domu?

Hugo Boss – historia marki

Firma została założona przez Hugo Bossa w 1923 roku. Początkowo wykonywał tylko odzież roboczą – kombinezony, odzież przeciwdeszczową i płaszcze przeciwdeszczowe, a później – różne mundury. Wnuki Bossa, Uwe i Jochen Holly, dołączyli do firmy na początku lat siedemdziesiątych i zostali jej jedynymi dyrektorami zarządzającymi; w tamtych latach sprzedaż w Niemczech wyniosła około 4 mln marek. Firma rozpoczęła produkcję garniturów męskich, dzięki którym marka stała się sławna. Pierwsze produkty były eksportowane do krajów europejskich i USA. Następnie firma rozszerzyła swoją działalność i sponsorowała Porsche w wyścigach samochodów sportowych. W 1984 r. asortyment poszerzył się o sportowe koszule męskie z krótkim rękawem i bawełniane T-shirty, a firma uzyskała licencję na produkcję kosmetyków. Firma weszła na międzynarodową arenę jako sponsor wyścigów samochodowych Formuły I, zawodów tenisowych i golfowych. W 1993 roku odbyła się międzynarodowa prezentacja trzech nowych marek: HUGO Hugo Boss, BOSS Hugo Boss i Baldessarini Hugo Boss.

Hugo Boss – perfumy

Produkty Hugo Boss od dawna są synonimem luksusowej i wysokiej jakości mody męskiej, akcesoriów i kosmetyków. Od samego początku marka zaczęła cieszyć się popularnością ze względu na wysoką jakość materiałów oraz niemieckie wyczucie precyzji i stylu. To samo dotyczy produkcji kosmetyków, gdzie główny nacisk kładzie się na dobór najwyższej jakości składników. W związku z tym Hugo Boss jest jedną z marek, które dyktuje zasady mody męskiej na świecie. Z drugiej strony kobiety również mogą znaleźć swoje wymarzone perfumy lub ekskluzywne ubrania w Hugo Boss. Pierwszy zapach Hugo Boss pojawił się w latach 90-tych ubiegłego wieku. Perfumy Hugo Boss są tworzone z niezwykłą starannością, aby odzwierciedlić silną osobowość osoby, która ich używa i podkreślić jej wewnętrzne piękno.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here