Espiro Magic – idealny wózek do miasta

0
1741

Komfort codziennego użytkowania wózka spacerowego w warunkach miejskich zależy od trzech podstawowych elementów. Ciężaru całej konstrukcji, rodzaju zastosowanych kółek oraz systemu składania. W przypadku wózków Espiro Magic każdy z wymienionych elementów stoi na najwyższym poziomie. Do tego dochodzą dodatkowe funkcjonalności, które mają znaczący wpływ na komfort dziecka oraz wygodę obsługi wózka.

Cechy podstawowe

Oryginalne wózki spacerowe Espiro Magic to konstrukcje zaprojektowane z myślą o szczególnych potrzebach współczesnych, często zabieganych rodziców, dla których liczy się nie tylko atrakcyjna forma i dobra jakość wykonania wózka, ale także, a może przede wszystkim jego funkcjonalność. W ofercie marki znajdziemy zatem spacerówki o dość niskiej wadze, które bez problemu można wziąć pod rękę i wnieść po kilku schodach, wprowadzić do autobusu, tramwaju czy pociągu. Standardowo wyposażone są one w trwałe kółka – przednie kółka są obrotowe, co ułatwia manewrowanie. Kółka mają niedużą średnicę, przez co wózki są bardzo zwrotne i wyjątkowo stabilne, a to duży atut przy użytkowaniu wózka w warunkach miejskich. Ich dużą zaletą jest również sprawny system składania, dzięki któremu przewożenie wózków w samochodowym bagażniku nie sprawi nikomu większych trudności.

Dodatkowe funkcjonalności

Poza podstawowymi kwestiami, które mają zasadniczy wpływ na komfort codziennej obsługi wszystkich rodzajów spacerówek dziecięcych, a zwłaszcza ich wersji miejskich, wózki Espiro Magic zostały wyposażone również w wiele innych przydatnych funkcjonalności, które z jednej strony poprawiają komfort obsługi, a z drugiej zwiększają wygodę i bezpieczeństwo dziecka. Przykładem takich rozwiązań jest zastosowanie dość obszernej budki z wypinaną częścią tylną, co znacząco poprawia wentylację i jest niezwykle przydatne podczas spacerów w upalne dni roku czy zastosowanie pięciopunktowych pasów bezpieczeństwa, które przytrzymują dziecko, chroniąc przed jego wyślizgnięciem się z wózka. Spacerówki wyposażone są również w regulowane podnóżki, wypinane barierki czy kosze zakupowe, które przydają się podczas codziennych sprawunków.

Ze względu na różne rodzaje miejskich nawierzchni stosowanie wózków z dużymi kółkami może być ryzykowne. W mieście najlepiej sprawdzają się dość lekkie, ale stabilne konstrukcje z mniejszymi kółkami, które umożliwiają łatwe manewrowanie i bezpieczną jazdę nie tylko po asfalcie czy szutrze, ale także po kostce brukowej. Spacerówki Espiro Magic mają takie kółka, są przy tym lekkie i łatwo się je składa. Są także wyposażone w dodatkowe elementy, które zwiększają ich funkcjonalność.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here