Urodziny dziecka zaczynają się od tortu

0
1222

Specjalne okazje zawsze zasługują na specjalną oprawę. Takim wydarzeniem na pewno będą urodziny dziecka, w końcu zdarzają się one tylko raz w roku, a dla małych i dużych pociech są chwilą wyjątkową, której wyczekują z niecierpliwością. Nieważne czy skromne, czy wielkie przyjęcie, każde zasługuje na główny punkt programu, jakim jest tort.

Bo tort jest najważniejszy!

Organizując urodziny dziecka, ważne jest, by pomyśleć o przygotowaniu tortu. Tradycyjnie staje się on czymś, co zbiera wszystkich gości na chwilę w jedno miejsce, powoduje, że mały solenizant znajduje się w centrum uwagi, a wszyscy wkoło śpiewają gromkie: „sto lat”. Chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć, że wymyślanie życzeń i zdmuchiwanie świeczek to poruszające i ekscytujące wydarzenie dla dziecka. Dlatego właśnie, jeżeli chce się z czegoś zrezygnować podczas urodzin, na pewno nie może to być tort. Dla tych rodziców, którzy martwią się o swoje umiejętności lub po prostu brakuje im czasu czy pewności, że to, co stworzą we własnej kuchni, będzie wystarczająco atrakcyjne, z pomocą przychodzą artyści w dziedzinie tortów, których pieczenie, a przede wszystkim dekoracja staje się niemal dziedziną sztuki. Dzieła, które można podziwiać pod adresem https://www.art.sarzynski.com.pl/oferta/torty/torty-dla-dzieci mogą znaleźć się na każdym urodzinowym stole.

Dla każdego coś miłego

Zamawiając tort, można wybierać spośród dziesiątków smaków i wzorów. W przypadku przyjęcia organizowanego dla dzieci lepiej unikać tortów takich jak kawowe, czy z dużymi kawałkami orzechów. Zdecydowanie rozsądniejszym wyborem będą sezonowe owoce lub czekolada. Poszukując odpowiedniej dekoracji tortu, dobrze zwrócić uwagę na zainteresowania dziecka. Dziewczynki często proszą o delikatne pastelowe barwy, pośród których znajdą małego jednorożca, wielobarwną tęczę lub wróżkę z ulubionej bajki. Tort dla dziewczynki często udekorowany jest też koralikami. Na tortach dla chłopców pojawiają się różnego rodzaju zwierzątka, akcesoria związane z uprawianym sportem, a także jak w przypadku dziewczynek ulubione postacie z kreskówek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here