Hybrydy plug-in i elektryki od Renault, czyli ekonomia i ekologia w jednym

Współczesne nowinki samochodowe marki Renault obejmują nie tylko sportowe czy też ekskluzywne modele, ale są w coraz większym stopniu nastawione także na rozwiązania przyjazne środowisku oraz portfelowi kierowcy. Z tego powodu Renault mocno rozwija segment samochodów hybrydowych oraz elektrycznych, które są nie tylko ekologiczne i oszczędne, ale również dzięki najnowocześniejszym rozwiązaniom technologicznym zapewniają dynamiczną i komfortową jazdę.

Plug-in od Renault to nowy poziom komfortu

Hybrydy plug-in dają możliwość elastycznego przełączania z opcji jazdy wyłącznie na silniku elektrycznym bądź tylko na napędzie spalinowym. Dzięki temu kierowca Renault Captur, Megane czy Megane Grandtour w opcji E-Tech z plug-inem może maksymalizować reaktywność samochodu oraz dopasowywać ją do zmieniających się warunków jazdy w mieście oraz w trasie. Wszystkie wyżej wymienione modele zawsze ruszają oraz przyśpieszają z wykorzystaniem silnika elektrycznego, co przekłada się na najlepsze osiągi i jeszcze niższe spalanie. W hybrydach plug-in marki Renault znajduje się szereg rozwiązań znanych z Formuły 1, jeśli chodzi chociażby o skrzynie biegów czy też technologie odzyskiwania energii podczas hamowania, co przekłada się najwyższy poziom niezawodności oraz ekonomiczną jazdę.

Mały elektryk idealny do miasta, czyli Zoe E-Tech

Samochody z napędem elektrycznym przede wszystkim kojarzą się z jazdą miejską, a jak wiadomo w zatłoczonym mieście najwygodniej jest poruszać się autem małym i zwrotnym. Połączenie tych dwóch cech znajdziemy w modelu Renault Zoe E-Tech, który został stworzony z myślą o codziennym przemieszczaniu się po zatłoczonym mieście. Jego niewielkie gabaryty w połączeniu z mocnym silnikiem elektrycznym o mocy 135KM zapewniają doskonałą dynamikę jazdy przy jednoczesnej ciszy w kabinie i niesamowicie efektywnym systemie odzyskiwania energii.

Elektryczne auto dostawcze? Z Renault to się uda!

Samochody dostawcze od Renault z napędem elektrycznym nastawione są na maksymalizowanie zasięgów, które przy pełnym naładowaniu mogą wynosić nawet 200 km. Dostawcze elektryki od Renault – zarówno zgrabny Kangoo, jak i wielofunkcyjny Master – stawiają na technolgiie szybkiego ładowania baterii, dzięki czemu mogą być zawsze szybko gotowe do pracy. Ogromnym atutem napędu w 100 procent elektrycznego w samochodach dostawczych jest pełna dostępność stref o ograniczonym ruchu w centrach dużych miast, przez co auto dostawcze od Renault ma w miastach większą swobodę poruszania się niż klasyczne, spalinowe odpowiedniki.

Poznaj ofertę Renault w salonie Dyszkiewicz: https://dyszkiewicz.renault.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here