Na twoim dysku twardym brakuje miejsca na nowe projekty

Praca fotografa wymaga nie tylko wprawnego oka, wyczucia chwili czy po prostu umiejętności technicznych. Skutecznie prowadzenie działalności w tym zakresie to również odpowiedni sprzęt. I nie chodzi tu wyłącznie o aparat czy komputer. Choć ten drugi jest bezpośrednio powiązany z niniejszym artykułem. Bo cóż zrobić, gdy na dysku brakuje przestrzeni, by wszystko pomieścić?

Koniec z brakiem pamięci

Pamięć wewnętrzna ma to do siebie, że kiedyś musi jej zabraknąć. Tym bardziej, gdy magazynowane są w niej liczne projekty zajmujące znaczną część całej przestrzeni dyskowej. Z pomocą przychodzą zewnętrzne źródła, dzięki którym w łatwy sposób można zorganizować roboczy obszar i swobodnie rotować plikami. Obiecaliśmy jednak, że mamy na to wyjątkowy sposób. Nie chodzi nam bowiem o zwykłe, niczym nie wyróżniające się plastikowe pendrive’y. Najlepszy rozwiązaniem jest bowiem nośnik USB w drewnie.

Dlaczego pamięć w drewnie jest lepsza?

Przede wszystkim dlatego, że cechuje się niebanalną i naturalną obudową. Dodatkowo świetnie wygląda i zdecydowanie lepiej prezentuje się od standardowych nośników. Drewno daje również możliwość kreatywnej personalizacji. Ta pozwoli nie tylko na estetyczne przechowywanie kolejnych projektów, ale również będzie doskonałym elementem oferty dla klientów. Z pewnością jest to jeden z gadżetów, którym można wyróżnić się spośród konkurencji.

Pełna indywidualność

Wybierając drewniany nośnik USB można dokonać wyboru wśród dostępnej personalizacji. Co oczywiste istnieje możliwość obustronnego graweru, określenia kształtu (zasuwanego, okrągłego, w kształcie serca czy książki), a nawet obecności żywicy. Tak dopasowany dodatek będzie stanowił godne miejsce dla wyjątkowych fotografii. Z pewnością każde użycie takiego drewnianego substytutu zwykłego pendrive’a będzie cieszyło oko i wzbudzi zachwyt wszystkich klientów.

Poza tym opisywany nośnik nie musi być tylko formą przekazywania zdjęć. To dobra forma tworzenia backup’u zabezpieczającego przed awarią dysku wewnętrznego. Dzięki regularnemu przenoszeniu plików na zewnętrzne źródła nie tylko dbamy o wydajniejszą pracę komputera (bo trzeba pamiętać, że im więcej wolnej pamięci, tym sprzęt lepiej działa), ale i tworzymy archiwum dla ważnych projektów. Z pewnością takie rozwiązanie spodoba się wszystkim fotografom, którzy dbają nie tylko o jakość dostarczanych przez siebie usług, ale i zwracają uwagę na detale. Prezentowane rozwiązanie na pewno jest godne uwagi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here