Jaki prezent podarować bliskiej osoby z okazji 60-tych urodzin?

0
826

Okrągłe urodziny to bardzo ważna okazja do świętowania. Można urządzić wspaniałe przyjęcie z bliskimi i z przyjaciółmi oraz podarować piękny, pamiątkowy prezent. Warto, zadbać też o pyszny i atrakcyjny tort oraz o elegancką lub zabawną oprawę przyjęcia urodzinowego dla jubilata. Przydadzą się ciekawe gadżety, nawiązujące do wyjątkowego święta. Mogą być to czapeczki, baloniki, serpentyny. Gadżet na 60 urodziny z pewnością spodoba się gościom oraz solenizantowi.

Oprawa 60. urodzin — co wybrać?

Sześćdziesiąte urodziny to ważne wydarzenie dla jubilata. Warto zadbać, aby ten dzień był wyjątkowy, pełen emocji i na długo zapadł w pamięci. Pomogą w tym przeróżne gadżety, którymi można udekorować mieszkanie lub lokal, w którym urządzane jest przyjęcie. Świetnie wygląda gadżet na 60 urodziny w kolorze złotym lub srebrnym. Ciekawym pomysłem są balony napełnione helem, na których widnieje cyfra 60. Baloniki mogą mieć też kształt cyfr, to sposób na unikalną i oryginalną oprawę przyjęcia, która z pewnością wszystkim zapadanie w pamięć. Podobne dekoracje mogą znaleźć się na torcie, będą to świeczki lub zabawne figurki. Solenizant powinien otrzymać kartkę urodzinową, można wybrać dedykowane produkty. To świetny sposób na wyjątkową pamiątkę urodzinową. Goście mogą dodatkową wyposażyć się w zabawne elementy wystroju. Są to np. czapeczki lub opaski na głowę, takim gadżetem na 60 urodziny warto też zaskoczyć samego jubilata.

Oryginalne prezenty na urodziny

Jubilat powinien otrzymać ciekawy i przydatny prezent, może być to książka, elegancki szal lub krawat, ale można też pomyśleć o czymś oryginalnym oraz zabawnym. Gadżet na 60 urodziny może być spersonalizowany, będzie to np. kartka urodzinowa z imieniem jubilata, kubek z dedykacją lub koszulka z napisami. Prezent trzeba ładnie zapakować, można przywiązać do niego baloniki z napisami. Doskonałym rozwiązaniem jest też włożenie do pudełka z podarunkiem złotego konfetti w kształcie cyfr albo przywieszenie śmiesznego baneru urodzinowego. Balony można napompować helem, co będzie oszałamiająco wyglądało i z pewnością stanie się atrakcją urodzinową. Interesującymi gadżetami na 60 urodziny są całe zestawy balonów, które można dowolnie ze sobą łączyć i zestawiać. Wszystkie wykonane są w jednej kolorystyce. Dzięki temu udaje się z nich stworzyć dekoracyjne pęki. Na urodzinach nie powinno zabraknąć atrakcyjnego tortu. Obowiązkowo powinna znaleźć się na nim figurka lub cyfra „60”. Tort może być zabawny, nawiązujący do zainteresowań solenizanta.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here