ALIEXPRESS #3 ◼ Poszewki na poduszki ◼ ZGODNOŚĆ PRODUKTU Z OPISEM


 Kolejny wpis z zakupami z Aliexpress ląduje na blogu, czuję że będzie ich coraz więcej, mimo, że nie każde zakupy okazują się do końca udane. Jesteście ciekawi dlaczego ? Jeśli tak to zapraszam na kolejny wpis z mini haul z Ali. Tym razem skusiłam się na zakup poszewek na poduszki, które kusiły dość niskim cenami.

Dostawa, cena, zgodność produktu

 Wszystkie cztery poszewki zostały zamówione 02.02. Poszewki w geometryczne jakby wzory zostały wysłane 22.02, a poszewka z jednorożcem 12.02. Wszystkie zostały dostarczone 13.03. Czas oczekiwania na przesyłkę w tym przypadku jak i wysyłkę dość długi. Jednak na stronie sprzedawców, mamy zamieszczoną tako informacje, że czas oczekiwania na dostawę to 60 dni. Warto o tym pamiętać i sprawdzać przy zamawianiu jaki jest przewidywany czas dostarczenia poszczególnych rzeczy. Opcja śledzenia statusu w obu zamówieniach nie pokrywała się w żadnym stopniu ze stanem rzeczywistym. Koszt poszewek w geometryczne wzory to koszt 13, 98 zł czyli po 4, 66 zł za sztukę oraz koszt wysyłki 5,30 zł. Natomiast poszewka z jednorożcem kosztowała 7, 43 zł, przesyłka darmowa.

 Jeśli chodzi o zgodność produktu otrzymanego z tym co na stronie, to wygląda to tak. 

 Poszewki w geometryczne wzory zostały zamówione od jednego sprzedawcy, gdzie widnieje informacja, że materiał z którego wykonane są poszewki jest to poliester / bawełna. Na zdjęciach u sprzedawcy, wszystkie poszewki wyglądają jakby były wykonane z jednego rodzaju, jakby grubszego materiału przypominający swoja strukturo grubszą bawełnę z widoczną strukturo materiału. 
 Z trzech otrzymanych poszewek, jedna miała podobny materiał jak na zdjęciach, dwie pozostałe to typowy ślizgi poliester oraz mieszanka poliestru z bawełną. Niestety poszewki nie posiadają metek ze składem. Co do kolorystyki poszewek, tylko żółta jest taka sama jak na zdjęciu. Niestety, gdzieś mi ją wcięło i nie mogłam zrobić zdjęć. 
 Poszewka z jednorożcem to typowy poliester o którym mowa na stronie. Kolory w rzeczywistości wyglądają jakby były sprane.
 Wszystkie poszewki posiadają suwaki. Rozmiar 45x45. Dostępny też rozmiar 40x40.


Co w trawie piszczy, czyli kilka słów podsumowania

 Jestem zawiedziona tym zamówieniem, ze względu na otrzymanie trzech poszewek z różnego materiału oraz, różnicami kolorystycznymi. Z czterech zamówionych poszewek, jestem zadowolona tylko z jednej. 


Zamawiacie poszewki na Ali? Może macie sprawdzonych sprzedawców z poszewkami z atrakcyjnych cenach ?

Pozdrawiam ♥
Kasia

1 komentarz:

  1. To jest właśnie zamawianie przez internet. Rzadko kiedy kolorystycznie przypominają oryginał. Ja nie zamawiam takich rzeczy bo wlasnie boję sie takiej wpadki.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarze.
Zarówno te pozytywne jak i negatywne.
I zapraszam do odwiedzania.
Piszesz jak Anonimowy, podpisz się.
Proszę nie zostawiaj linku do siebie, umie bez niego trafić na Twoją stronę, a w ten sposób tylko mnie zniechęcasz do odwiedzin.

Pozdrawiam,
Kasia

Copyright © 2014 Po prostu Kasia , Blogger