woda perfumowana avon incandessence, czyli kultowy zapach marki Avon


 Kosmetyki marki Avon poznałam kiedy byłam jeszcze nastolatko, dzięki jednej z moich koleżanek. Już wtedy zakochałam się w zapach, wodach perfumowanych tej marki, a ta miłość trwa do dziś i raczej szybko się nie skończy. Gdyż marka Avon ma w swojej ofercie wiele pięknych zapachów do których wracam ponownie, a także co rusz raczy nas jakoś nowością zapachową. Wszystko to sprawia, że co rusz jakiś flakonik wody perfumowanej wpadnie w moje ręce i zasili kolekcje zapachów tej marki, które uwielbiam za piękne zapachy, trwałość i niskie ceny.Avon Incandessence, zapach słońca 

 Dzisiejszy wpis to recenzja kolejnego, pięknego zapachu marki Avon, a jest nim woda perfumowana Avon IncandessenceOsobiście nie jest to moje pierwsze spotkanie z tym zapachem, znamy się już kilka dobrych lat. Gdyż był i jest to chyba jedne z kultowych zapachu marki. Często podkradałam flakonik z łazienkowych półek na kilka psiknięć, gdyż mój nastoletni budżet nie zawsze pozwalał na jego osobiste posiadanie, a sam zapach wydawał się zbyt poważny jak dla nastoletniej dziewczyny. 

 Avon Incandessence to bardzo subtelny, ale zarazem wyrazisty i zmysłowy kwiatowy zapach, można powiedzieć, że jest to zapach skierowany do pań dojrzałych, które chcą podkreślić swoją elegancje lub pachnieć "doroślej". Moim zdaniem idealnie sprawdzi się na wieczorne czy wielkie wyjścia, kiedy występujemy w bardziej eleganckiej odsłonie. Wygląd samego opakowania kojarzy mi się ze słońcem, ciepłem i zachodami słońca na gorącej plaży, przez co zapach jak dla idealny na lato i ciepłe dni. Po aplikacji zapachu, początkową może uderzyć nas mocny, słodkawy zapach, jednak po chwil staje się on bardziej delikatniejszy i subtelniejszy, jednak w dalszym ciągu jakby ciepły i przyjemny. Zapach utrzymuję się przez długi czas na ciele czy ubraniach, można śmiało powiedzieć, że aż do jego zmycia. Kilka psiknięć wystarczy, aby otulić się zapachem, przez co starczają na bardzo długo.


Gdzie kupić i za ile ?

 Woda perfumowana Avon Incandessence, jak i inne możecie zamówić w katalogach u konsultantek marki, a także na stronie drogerii internetowej Kosmetyki z Ameryki, która  swojej ofercie posiada wiele innych kosmetyków marki Avon (zapach Incandessence w cenie 27,99 zł na stronie drogerii).

Co w trawie piszczy, czyli kilka słów podsumowania

 Osobiście uwielbiam i chętnie wracam do tego zapachu. Zapach możecie dostać zarówno w flakonie o pojemności 50 ml, 75 ml, a także w formie małych perfumetek do torebki czy rolek zapachowych. Znacie zapachy marki Avon ? Jeśli tak, to jaki jest wasz ulubiony zapach ?

Pozdrawiam ♥
Kasia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarze.
Zarówno te pozytywne jak i negatywne.
I zapraszam do odwiedzania.
Piszesz jak Anonimowy, podpisz się.
Proszę nie zostawiaj linku do siebie, umie bez niego trafić na Twoją stronę, a w ten sposób tylko mnie zniechęcasz do odwiedzin.

Pozdrawiam,
Kasia

Copyright © 2014 Po prostu Kasia , Blogger