Nowości #6 ◼ HAUL kosmetyczny Z BIEDRONKI


 Hej Grażyny😀, 
 Dziś wpis iście luksusowy, gdyż na bloga wjeżdża haul zakupowy z Biedronki. 😀 I nie chodzi tu o ziemniaki, bo szanująca się Grażyna wie o tym dobrze, że w "biedrze" można kupić o wiele więcej niż samo żarełko. W asortymencie sklepu, często pojawia się wiele ciekawych perełek w ataktycznych cenach. Jestem pewna, że nie raz skusiłyście się na ich zakup. 

 W dzisiejszym wpisie chce wam, pokazać trzy artykuł, które były dostępne do zakupienia w ostatnim czasie w Biedronce. Pierwszy z nich to organizer na kosmetyki marki Smukee za niecałe 9,99 zł, (aktualnie jeszcze dostępne), kolejny produkt to też plastykowy organizer / pojemnik ( cena 6,99 zł) np. na waciki. Ja w swoim posiadaniu mam takie trzy i trzymam w nim właśnie waciki i patyczki kosmetyczne. Ostatni produktu to soniczna szczoteczka do twarzy z głowicą depilującą marki Hoffen, kupiona za około 15 zł. Jej recenzja pojawi się w niedługim czasie na blogu z porównaniem innej szczoteczki sonicznej też zakupionej w Biedronce. Już teraz mogę powiedzieć, że dwa pierwsze produktu to udany zakup. Organizer na kosmetyki, bardzo ładnie prezentuję się na komodzie i można umieści w nim swoje ulubione produkt do makijażu lub pochwalić się jakoś swoją kolekcja markowych szminek na toaletce.😀Mniejszy pojemnik fajnie sprawdza się do trzymania wacików np. w łazience. A co do szczoteczki, czekajcie na wpis.  


Jaki jest wasz najlepszy zakup z Biedronki ?


Pozdrawiam ♥
Kasia

1 komentarz:

Dziękuję za komentarze.
Zarówno te pozytywne jak i negatywne.
I zapraszam do odwiedzania.
Piszesz jak Anonimowy, podpisz się.
Proszę nie zostawiaj linku do siebie, umie bez niego trafić na Twoją stronę, a w ten sposób tylko mnie zniechęcasz do odwiedzin.

Pozdrawiam,
Kasia

Copyright © 2014 Po prostu Kasia , Blogger