CHIŃSKIE DARY LOSY #3 - HAUL ZAFUL


 Hej dziewczyny ! Dziś w dniu naszego święta wszystkiego najlepszego 💐😘 i przy okazji zapraszam na "mini haul" ze strony ZAFUL. Niestety nie miałam czasu, aby zrobić zdjęć w plenerze, ale co się odwlecze to nie uciecze i pewnie zobaczycie jeszcze wpisie z serii (Nie)szafiraka z udziałem tych rzeczy.  (Ps. Klikamy w linki)😀😉 Z całego asortymentu wybrałam długi czarny płaszcz - Lapel Coat With Pockets - Black, żałuję że nie wybrałam tej drugiej wersji kolorystycznej, byłby idealny na wiosenne dni, gdyż płaszcz jest dość cienki i nie posiada guzików. Skład płaszcza to sto procent poliester. Jedyna, a zarazem największa wada to fakt, że płaszcz strasznie obłazi i trzeba często sięgać po rolkę do czyszczenia ubrań. Więcej zastrzeżeń do płaszcza nie mam i muszę powiedzieć, że taka długa wersja odzienia wierzchniego bardzo przypadła mi do gustu. Gdy go zakładam, moim bliscy śmieją się, że wyglądam jak Batman - hehe. 😀😉

                                             Lapel Coat With Pockets - Black


 Kolejna, a zarazem ostania rzecz z dzisiejszego mini haul jest czapka z daszkiem - Unique Faux Leather Adjustable Baseball Cap - Wine Red. Skusiłam mnie ona swym kolorem, jak dla mnie jest śliczny. Do czapki nie mam żadnych zastrzeżeń, jest dobrze wykona, oraz wygodna w noszeniu. 
Jak podobają się wam te dwie rzeczy ? Znacie stronę Zaful ? Często robicie zakupy na takich stronach ?  

 Pozdrawiam ♥
Kasia 

2 komentarze:

Dziękuję za komentarze.
Zarówno te pozytywne jak i negatywne.
I zapraszam do odwiedzania.
Piszesz jak Anonimowy, podpisz się.
Proszę nie zostawiaj linku do siebie, umie bez niego trafić na Twoją stronę, a w ten sposób tylko mnie zniechęcasz do odwiedzin.

Pozdrawiam,
Kasia

Copyright © 2014 Po prostu Kasia , Blogger