oczyszczający żel do mycia twarzy z serii Clearskin Pore Penetrating - AVON


 Ostatnim czasem głośnio było o marce Avon, ale nie z powodu jakiegoś odkrycia kosmetycznego. Powodem rozgłosu było jakby sprzeczne przesłanie akcji różowa wstążka, która ma na celu promowanie walki z rakiem piersi przez markę. Jak się okazało marka która tak aktywnie zachęca i wspiera do walki z rakiem piersi przez swoje akcje marketingowe i wypuszczanie produktów w związku z to akcją. Zwalnia kobietę która na raka piersi choruje. No coś tu chyba jest nie tego, ale dzisiejszych czasach każdy okrze jak może. Marka w szybki sposób wypuściła oświadczenie i wyraziła swój żal. Jak było na prawdę i jak jest tylko sam Avon wie.  hmmm... Po mimo zaistniałej sytuacji nadal w moich zbiorach kosmetycznych znajdziemy produkty tej marki. Dziś na tapetę bierzemy głęboko - oczyszczający żel do mycia twarzy z serii Clearskin Pore Penetrating.


Moja opinia 

W tubce znajdziemy żel w jasno szarawym kolorze trochę przypominający srebrny kolor. Konsystencja produktu jest bardzo kremowa w której znajdziemy delikatne drobinki, które czuć pod palcami podczas mycia twarzy tym produktem. Jeżeli chodzi o działanie, muszę przyznać, że żel rzeczywiście daje wrażenie dogłębnego oczyszczenia. Cera jest fajnie oczyszczona i delikatna w dotyku. Fajny produkt do oczyszczenia i odświeżenia twarzy po długim, upalnym i intensywnym dniu bez makijażu. Kiedy nasza cera potrzebuje odświeżenia i pozbycia się nadmiaru sebum z twarzy. Produkt nie ściąga, nie podrażnia oraz nie wysusza. Niestety nie zauważyłam, żadnego efektu zmniejszenia porów a na to najbardziej liczyłam. Przy użyciu tego produktu i jego zmywaniu musimy liczyć się z upaskudzeniem umywalki. Jeśli chodzi o zapach nic nadzwyczajnego, taki trochę chemiczny. Jak dla mnie taki średni produkt ze względu na brak efektu zmniejszenia  porów, a właśnie na to najbardziej liczyłam. 

Pojemność: 125 ml
Cena: 14, 99 zł
Dostępność: AVON


1 komentarz:

  1. szkoda, że pory nie stały się mniej widoczne, mój chłopak kiedyś miał ten żel.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarze.
Zarówno te pozytywne jak i negatywne.
I zapraszam do odwiedzania.
Piszesz jak Anonimowy, podpisz się.
Proszę nie zostawiaj linku do siebie, umie bez niego trafić na Twoją stronę, a w ten sposób tylko mnie zniechęcasz do odwiedzin.

Pozdrawiam,
Kasia

Copyright © 2014 Po prostu Kasia , Blogger