''Usuń bloga''

 Nie wiem, czy ktoś to zauważył, ale ostatnim czasem trochę mnie tu mniej. Spowodowane jest to brakiem czasu, ale po części brakiem weny i motywacji do blogowania. Moje starania i praca wkładana w tą część mojego życia, często jest niedoceniana i ten fakt podcina mi trochę ostatnim czasem skrzydła. Na tyle, że w mojej głowie zrodziła się myśl zamknięcia tego wszystkiego. Jedna część mojej głowy by rzuciła to wszystko w pizdu, drugiej szkoda tego, coś jednak osiągnęłam. Może nie jest to coś wielkiego, ale szkoda. Potrzebuje kochani większego odzewu od was, bo czasami mam wrażenie, że robię to wszystko dla siebie. Wiem, że w dzisiejszych czasach brak czasu to duży problem w niedługim czasie pewnie się o tym jeszcze bardziej przekonam, gdyż w moim życiu szykują się kolejne zmiany i dodatkowe obowiązki. Mam, nadzieje, że wszystko pójdzie po mojej myśli. Co do tego mojego wirtualnego świata, muszę chyba pomyśleć...


Tak było kilkanaście dni temu. Postanowiłam sobie dać trochę czasu i pomyśleć na tym wszystkim. Blisko było nawet kliknięcia przycisku ''Usuń bloga''. Jednak coś mnie powstrzymało przed tym krokiem i postanowiłam nie znikać, ale przemyśleć i zmienić swoje podejście do blogowania i wprowadzić kilka zmian na blogu. 

 Cieszycie się, że zostaje ? 😃 A jeśli nie to dalej będziecie musieli patrzeć na mojego bloga. 😃

 Mam kochani do Was prośbę, na pasku bocznym pojawi się ankieta, w której możecie wybrać dwie odpowiedzi. ''Godziny pojawia się postów i dni''. Będę wdzięczna za odp. Nowe wpisy na blogu pojawią się od następnego poniedziałku, no, chyba że się wyrobie z wszystkim szybciej to wcześniej.😃 Tymczasem miłego tygodnia. 😃

13 komentarzy:

 1. I zeby ci takie pomysły do glowy nie przychodzily !!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja Cię przecież obserwuję cały czas :) Może nie zawsze komentuje, ale patrzę! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja podobnie - nie zawsze komentuje, ale czytam od naszego spotkania regularnie ;)

   Usuń
 3. czasem człowiek ma gorszę dni, ale skoro się decydujesz żeby zostać to dla nas super ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bez sensu usuwać bloga, co najwyżej można od niego odpocząć :) Jak dla mnie, obojętnie mi jest, kiedy opublikujesz nowy post ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie odchodź :) zostań tu :) czasami też tak mam, że mam ochotę zniknąć i nie wracać. Ale to tylko czasami :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak to się mówi po każdej burzy wychodzi słońce :)
   Dziękuje :*

   Usuń

Dziękuję za komentarze.
Zarówno te pozytywne jak i negatywne.
I zapraszam do odwiedzania.
Piszesz jak Anonimowy, podpisz się.
Proszę nie zostawiaj linku do siebie, umie bez niego trafić na Twoją stronę, a w ten sposób tylko mnie zniechęcasz do odwiedzin.

Pozdrawiam,
Kasia

Copyright © 2014 Po prostu Kasia , Blogger