Kilka słów o walentynkach ❤️

 Przed każdymi walentynkami czy innymi podobnym ''świętami'', często słyszę lub czytam już kultowe zdanie płynące ze wielu ust. Ja walentynek nie obchodzę. Kochać powinno się cały rok, nie tylko 14 lutego. Czy człowiek naprawdę musi wszędzie szukać dziury w całym i mieć wieczny ból dupy? Zgodzę się z tym, że uczucia okazywać trzeba cały czas nie tylko w te wymuszone święta, które są maszynko do zarabiania kasy, ale trzeba też mieć zdrowe podejście do życia i np. uznać, że taki 14 lutego to dodatkowy dzień w roku, w którym możemy okazać jeszcze więcej miłości swoim bliskim. Nie tylko tej drugiej połówce, ale też rodzicom, dziatkom czy rodzeństwu. W końcu to święto miłości, którą tak usilnie okazują cały rok te wszystkie osoby, które walentynek nie obchodzą. A może te całe walentynki, rocznice i inne podobne święta nie są takie złe. Może to one właśnie przypominają nam o tym okazywaniu miłości bliskim nam osobom. Pomagają się zatrzymać i zrozumieć, że są w życiu tak ważne rzeczy, jak miłość, tak ważne osoby, jak rodzice, siostra, babcia, dziadek czy tak druga połowa. Dzisiejszy świat pędzi zbyt szybko, że czasami braknie tchu, a dzięki takim dniom w roku, zwalnia i okrywa to, co jest w życiu naprawdę ważne i dlaczego warto żyć.❤️Widzieliście nowy filmik z Maff i Czarkiem, jak dla mnie świetny.❤️

1 komentarz:

  1. A ja na przykład obchodziłam w tym roku dzień singla, bo stosunkowo niedawno rozeszłam się ze swoim chłopakiem. Ale nie narzekałam na nudę. Na spontanie z przyjaciółką pojechałyśmy do wielkopolski, bo tam mają wypasiony tunel aerodynamiczny. Nikt nie powiedział, że nie można się dobrze bawić jako singiel.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarze.
Zarówno te pozytywne jak i negatywne.
I zapraszam do odwiedzania.
Piszesz jak Anonimowy, podpisz się.
Proszę nie zostawiaj linku do siebie, umie bez niego trafić na Twoją stronę, a w ten sposób tylko mnie zniechęcasz do odwiedzin.

Pozdrawiam,
Kasia

Copyright © 2014 Po prostu Kasia , Blogger