All Day Ideal Stay, baza pod cienie 8w1 - Eveline / Ogłoszenia parafialne


Witam Kochani w ostatni dzień listopada. Dziś mam dla was krótko recenzje bazy pod cienie marki Eveline. Moja opinia Po cienie do makijażu sięgam bardzo rzadko, bo po prostu nie umiem się nimi malować. Więc do tej pory nie miała, żadnej bazy pod cienie. Można więc śmiało powiedzieć, że jest to mój pierwszy raz z bazą marki Eveline - All Day Ideal Stay 24h/8w1. Produkt posiada mało treściwą, beżową konsystencję, która jest bardzo wydajna. Wyrównuje koloryt skóry, przedłuża trwałość cieni. Cienie pozostają na swoim miejscu, nie rolują się, nie spływają. Kolory cieni są intensywniejsze. Czy wygładza zmarszczki ? Nie zauważyłam. Myślę, że dziewczyny, które zajmują się makijażem, mogą powiedzą więcej na jej temat. Jak mogę powiedzieć tyle, że wydłuża żywotność cieni.


Pojemność: 12 ml Wpis powstał w ramach współpracy z Eveline Cosmetics 


Moja opinia jest subiektywna i fakt że dostałam produkt w ramach współpracy nie ma na nią żadnego wpływu.😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄


Kochani teraz kilka ogłoszeń parafialnych 😄

Kochani zapraszam i bardzo ładnie proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która znajduję się na blogu na głównej stronie na basku bocznym. Z góry dziękuję 😘
Kolejne ogłoszenie to od jutra zaczyna się Blogmas 2016. Postaram się, żeby na blogu pojawiły się wpisy o tematyce świątecznej. Mam nadzieję, że uda mi się ich wstawić jak najwięcej. Oprócz wpisów świątecznych pojawią się też inne wpis jak do tej pory. 

7 komentarzy:

 1. Mam inną bazę tej marki, albo po prostu w innym opakowaniu i spisuje się rewelacyjnie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie znam i cieni nie używam, bo beztalencie makijażowe jestem :P No to ja czekam niecierpliwie na wpisy świąteczne! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zupełnie nie używam cieni- może z raz na pół roku więc dla mnie nie przydatna. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja mam bazę z atrdeco ale baaardzo rzadko maluje powieki.

  OdpowiedzUsuń
 5. nie slyszalam o tym produkcie a wyglada super! <3

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo lubie kosmetyki tej firmy.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarze.
Zarówno te pozytywne jak i negatywne.
I zapraszam do odwiedzania.
Piszesz jak Anonimowy, podpisz się.
Proszę nie zostawiaj linku do siebie, umie bez niego trafić na Twoją stronę, a w ten sposób tylko mnie zniechęcasz do odwiedzin.

Pozdrawiam,
Kasia

Copyright © 2014 Po prostu Kasia , Blogger