Smutek, duma, Polska


Nie ma ulubionego aktora, zespołu czy rodzaju muzyki. Nie zbieram znaczków, muszelek czy figurek słoników. Nie jestem wegetarianinem, weganem czy fit lasko. Nie marzę o drogim samochodzie, domu w górach czy torebce, za której cenę można było przeżyć kilka miesięcy. Nie jestem silną osobą psychicznie, nie ma wysokiej samooceny, ani serca z kamienia. Nie chodzę na koncerty, pokazy czy wystawy. Jestem nuda jak flaki z olejem !? Nie! Jestem kibicem, jestem przy drużynie w złych i dobrych chwilach. (Razem z nimi płacze i się ciesze. I krew się we mnie gotuje jak te wszystkie mądrale, wypisuje, że spi..., że Fabiański się nie popisał. Zapraszam tych wszystkich mądralińskich na bramkę i do karnych, jeśli by dali rade w 90 minutach nie puścić żadnej bramki). Dla mnie są dumo. Marzę o ich spotkaniu, o szczęśliwej i pełnej rodzinie i czterech ścianach. Pragnę spełnić marzenia bliskich, szczęścia i zdrowia dla nich. Chciałabym robić w życiu to, co kocham (fotografia), pomagać ubogim i spełniać marzenia chorych dzieci. Jestem człowiekiem z waty, nie umiem przejść obok potrzebujących, płacze, gdy przegrywa moja ukochana drużyna, gdy spotykam biednego pieska czy starszą potrzebując osobę. Gdy ktoś zrobi dla mnie coś miłego i gdy ktoś mnie hejtuje. Kiedy ktoś kogoś krzywdzi i kiedy ktoś płacze i cierpi. 

ŹRÓDŁO: Google

Pomimo cyrku zamiast rządu, wojny Polsko Polskiej i słabych perspektyw na życie w naszym kraju. Bądźmy dumni z naszych piłkarz, wspierajmy ich i bądźmy kibicami. Bo mam wspaniałe drużyny i sportowców w naszym kraju oraz najlepszych kibiców na świecie, a także skromnych zawodników o wielkich sercach i braku fochów na boisku. 

7 komentarzy:

 1. Wspieram i wczoraj też płakałam. Ale jestem z Nich dumna, bo dali radę !

  OdpowiedzUsuń
 2. Dawno nasza drużyna nie miała takich sukcesów, także jak dla mnie super się spisali.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wielka szkoda, a zarazem WIELKA DUMA! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam identyczne nastawienie do Ciebie. Ludziom łatwo mówić a sami nie wiedzą ile wysiłku i lat pracy musieli włożyć nasi piłkarze w o co pokazali na tym euro. A pokazali bardzo wiele. Kibicowałam i obejrzałam wszystkie mecze, choć na oc dzień nie interesuje się piłką. Też mam tą samą wrażliwość co TY zawsze staję za słabszymi. buziaki :*

  OdpowiedzUsuń
 5. Jestem z nich ogromnie dumna, a najbardziej z Fabiańskiego, który jest moim sąsiadem i mieszka kilka domów ode mnie. Byli niesamowici i na pewno zostaną zapamiętani, bo przełamali naszego dotychczasowego pecha i zostali jedną z najlepszych 8 drużyn :)
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale ci zazdroszczę, moim wielkim marzeniem jest spotkać naszą reprezentacje chociaż na 5 minut :)

   Usuń
 6. Uwielbiam oglądać mecze i różne zawody, w których biorą udział nasi sportowy. Ogromnie się cieszę, że w zdecydowanej większości osób po naszym zakończeniu przygody na Euro 2016, gratuluje naszym piłkarzom i wspiera ich ogromnie :) Z takiego kraju i ludzi jestem dumna! A chłopaki pokazali na prawdę klasę i dali z siebie wszystko! Dla mnie wygrali! Teraz czekamy na eliminacje do Mistrzostw Świata! Ale jedno jest pewne - zostawiliśmy po sobie miłe wspomnienia z kibicowania we Francji :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarze.
Zarówno te pozytywne jak i negatywne.
I zapraszam do odwiedzania.
Piszesz jak Anonimowy, podpisz się.
Proszę nie zostawiaj linku do siebie, umie bez niego trafić na Twoją stronę, a w ten sposób tylko mnie zniechęcasz do odwiedzin.

Pozdrawiam,
Kasia

Copyright © 2014 Po prostu Kasia , Blogger