Najseksowniejsze męskie głosy na YouTube :)Podczas oglądania różnych filmów czy filmików na YouTube, w jakiś sposób zwracam uwagę na głos. Często jest, tak że ktoś robi naprawdę fajne filmiki, ale jego głos na tyle mnie irytuje, że nie mogę takich filmów oglądać. Z moim głosem jest tak samo, nie lubię siebie słuchać i pewnie wiele osobo podzielałoby moje zdanie, jeśli bym zaczęła nadrywać na YouTuba. Może kiedyś to sprawdzę.

Na polskim YouTube jest kilka głosów, które są tak piękne, że mogłabym, słuchać ich bez przerwy. Czy są tu też takie dziwactwa jak ja i lubią męskie głosy?
Pierwsze miejsce na mojej liście zajmuje: Remigiusz Maciaszek to dzięki jego głosowi zaczęłam oglądać gayplay Wiedźmin 3. 
Drugie miejsce zajmuje Wiedźmin Wiki to przy jego głosie poznaje tajniki gry Wiedźmin.Trzecie miejsce przypadło Damian Kordas -  zwycięzcy IV edycji MasterChef.


6 komentarzy:

 1. haha pomysłowy post ;) Ja też robiłam zestawienia Youtubowe, ale dotyczące moich ulubionych polskich Youtuberek:) Facetów raczej nie subskrybuję, ale np. Niekrytego Krytyka oglądam ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. muszę posłuchać, nie znam żadnego z tych kanałów

  OdpowiedzUsuń
 3. MYŚLAŁAM ŻE TYLKO JA JESTEM TAKA PORYTA I ZWRACAM UWAGĘ NA GŁOSY :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Kurczę właśnie nie oglądam youtuberów :(.

  OdpowiedzUsuń
 5. Znam tylko Damiana :) Zaraz resztę obczaje i ocenie :D

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarze.
Zarówno te pozytywne jak i negatywne.
I zapraszam do odwiedzania.
Piszesz jak Anonimowy, podpisz się.
Proszę nie zostawiaj linku do siebie, umie bez niego trafić na Twoją stronę, a w ten sposób tylko mnie zniechęcasz do odwiedzin.

Pozdrawiam,
Kasia

Copyright © 2014 Po prostu Kasia , Blogger