Carea chusteczki


Chusteczki nawilżone to taka podstawa w każdym domu. Pomocne przy makijażu, dzieciach, a także w pracy czy w podróży. Zawsze w torebce muszę mieć opakowanie takich chusteczek, żeby w kryzysowych sytuacjach jakoś sobie pomóc. Na pewna każdej z nas zdarzyły się takie sytuacje, w której takie chusteczki były wybawieniem. Bo nie raz na pewno coś ubrudziło naszą garderobę czy obuwie, a nie miałyśmy możliwości ich zmiany. Jakaś katastrofa makijażowa, a w torebce brak kosmetyczki. Takie nie pozorny produkt, a jak pomocny. Obowiązkową chusteczki muszą być też w domu.Moja opinia

Chusteczki mają delikatny i przyjemny zapach. Znajdują się w poręcznym opakowaniu z aplikatorem "click", przy pomocy którego nasz produkt jest bezpiecznie zamknięty i chusteczki nie wysychają. Chusteczek używam do czyszczenia dłoni po makijażu, bo zawsze się u paskudzę. Próbowałam nim też zmyć makijaż, ale niestety z tym sobie nie radzą. Tak mój test :) . Fajnie sprawdzają się w czyszczeniu niewielkich zabrudzeń, odświeżeniu twarzy po ćwiczeniach czy przetarcia laptopa z kurzu. Moim zdanie warto mieć pod ręką takie chusteczki.

Pojemność: 150 sztuk
Cena: 9.99 zł
Dostępność: Biedronka


8 komentarzy:

 1. 150 sztul za taką cenę. Myślę, że warto.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja również zawsze po makijażu mam upaprane dłonie dlatego z chęcią kupię takie chusteczki, muszę wybrać się do biedronki :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie wiedziałam, że w Biedronce są dostępne takie fajne chusteczki ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Moim zdaniem są rewelacyjne :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajnie że mają takie zamknięcie praktyczne

  OdpowiedzUsuń
 6. Lubie te chusteczki:)
  Klikniesz w linki w nowym poście będę wdzięczna ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. a dziś je widziałam w Biedronce i tak się zastanawiałam nad nimi ; ))

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarze.
Zarówno te pozytywne jak i negatywne.
I zapraszam do odwiedzania.
Piszesz jak Anonimowy, podpisz się.
Proszę nie zostawiaj linku do siebie, umie bez niego trafić na Twoją stronę, a w ten sposób tylko mnie zniechęcasz do odwiedzin.

Pozdrawiam,
Kasia

Copyright © 2014 Po prostu Kasia , Blogger