...

Każdy, kto decyduję się na zaistnienie w internecie i pokazanie swojej własnej twórczości, musi być przygotowany na najgorsze mieszanie z błotem i obrzucaniem mięsem. hejterzy tylko czekają za rogiem na świeże mięska, do którego będą mogli się do braci, rozszarpać, przeżuć i wypluć. Kim są takie osoby, które, wytną człowiekowi byle gówno. Czy poza wylewaniem pomyj na innych nie mają ciekawszych i kreatywnych zajęć? Czy ich życie jest, aż tak do dupy, a ich jedyną rozrywką i celem życiowym jest hejtownie w internecie


Taki osobnik zawsze wie wszystko najlepiej, jest ekspertem w każdej dziennie, wytknie i zauważy każdy najmniejszy błąd, a gdy taki nie występuję, osobnik i tak znajdzie powód do hejtu. Nie uszanuje nic i niczego. W ostatnim czasem siła hejtu sięga absurdu. Ludzie nie umieją uszanować nawet śmierci.

Po nagłej i niespodziewanej śmierci Maddinki - blogerki. Na jej profilu na fb popłynęła fala internetowego hejtu, wiele wulgarnych i okropnych wpisów. Czytając te wpisy, aż nóż otwiera się w kieszeni. Jak można być tak bezmózgim i okrutnym człowiekiem. Czy ludzie nie mają za grosz godności i szacunku do ludzi? Z tak smutnej i poważnej rzeczy jak śmierć, zrobią sobie kolejną pożywkę do hejtu i to w taki obrzydliwy sposób. Niestety przypadek Maddinki, nie jest odosobniony, kolejna ofiarą nagonki hejterów stał się młodziutki Dominik, który przez to, że wyróżniał się z tłumu, bez żadnej szkody dla innych. Był zaszczuwany, gnębiony w taki sposób, że wszystko to doprowadziło do śmierci chłopca. Niestety to nie wystarczyło do powstrzymania burzy hejtu, która rozszalała się po śmierci Dominika.

Hejterze czy twoje, życie jest tak nudne i do dupy, że twoja jedyna rozrywka jest hejtowanie innych. Bo jeśli tak to bardzo ci współczuję, że nie umiesz znaleźć sobie ciekawszego zajęcia lub jesteś tako dupo wołową, która nie wie co zrobić ze swoim życiem i zazdrości innym sukcesu. Myślisz, że jak wylejesz wiadro pomyj na kogoś, to się do wartościujesz i będzie lepszym człowiekiem. Niestety, ale tu muszę cie zmartwić, dalej będziesz takim samym dupkiem, który kryję się za bezmózgimi wpisami . 


7 komentarzy:

 1. Oni chyba nie zrozumieją...

  OdpowiedzUsuń
 2. Niestety większość z tych osób próbuje kosztem innych wyleczyć swoje kompleksy. Ale jakim żałosnym człowiekiem trzeba być żeby nie umieć podpisać się pod własnymi słowami, bądź zakładać fałszywe konta żeby komuś dowalić. Przykre co piszą, ale co zrobić, możemy jedynie współczuć braku mózgu. I ignorować, bo oni chcą być tylko zauważeni...

  OdpowiedzUsuń
 3. Już kilkukrotnie natknełam się na ten temat. Ludzie mają chyba nie równo pod sufitem, że wypisują na forach takie bzdury. Powinno się im zakazać przebywania w sieci !

  OdpowiedzUsuń
 4. Myślę, że hejterzy to przede wszystkim ludzie zagubieni, nieszczęśliwi i bezradni. Wyładowują swoje frustracje anonimowo w necie i to ich dowartościowuje. Uważam, że należy im współczuć :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetny wpis. Niestety żyjemy w coraz głupszych czasach, jak to śpiewa Gutek "dziś każde 'ja' ma rozmiar galaktyki, przerażający dzieli nas dystans".

  Pozdrawiam i życzę przyjemnej niedzieli!

  OdpowiedzUsuń
 6. Mądry wpis, ale wiesz co jest w nim najgorsze? To, że hejter tego nie przeczyta, tylko oleje. Albo uzna, że przecież to nie do niego, bo on "ma prawo ocenić blablabla..."...

  OdpowiedzUsuń
 7. A ja powiem tylko tyle- karma wraca ... więc ci wielce mądrzy, a jednocześnie gówno warci hejterzy, mogą tylko wyczekiwać, aż na nich bat się ukręci ...

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarze.
Zarówno te pozytywne jak i negatywne.
I zapraszam do odwiedzania.
Piszesz jak Anonimowy, podpisz się.
Proszę nie zostawiaj linku do siebie, umie bez niego trafić na Twoją stronę, a w ten sposób tylko mnie zniechęcasz do odwiedzin.

Pozdrawiam,
Kasia

Copyright © 2014 Po prostu Kasia , Blogger