Karma wraca

Nie od dziś wiadomo, że nie przejdę obok biednego i głodnego zwierzaka, albo bez pogłaskania. Na szczęście jeszcze żadne nie wygryzł mi tyłka. Przy każdej okazji i w miarę możliwości staram się pomagać czworonogom. I tym razem zachęcam Was. Wystarczy strzelić sobie selfie - to nic trudnego :) A co tam jedno selfie w to, czy w tamtą. Nie ma problemu :). Więc strzelam sobie fotkę z hasłem ''karma wraca". Publikujemy selfie na Fb, Twitter, Insta z hashtagami: #1selfie1posiłeł, #karmawraca, #karmimypsiaki. Zdjęcia z hashtagami zostaną zliczone na www.karmimypsiaki.pl/karmawraca Już teraz możecie zobaczyć zdjęcia uczestników i postęp w realizacji celu. Celem akcji jest zebranie 6 tysięcy posiłków, by nakarmić wszystkie psiaki z 16 wybranych schronisk w Polsce.


Akcja wystartowała 12.12.2014 o 9.00 na fan page'u karmimypsiaki.pl i będzie trwała aż do momentu zebrania potrzebnej ilości zdjęć. Więc jeśli nie jest wam obojętny los zwierząt i macie wewnętrzną potrzebę niesienia pomocy, to wiecie jakie są trzy proste kroki do tego. 

7 komentarzy:

 1. Szczytna akcja, też wzięłam udział!

  OdpowiedzUsuń
 2. Kocham pomagać psiakom, na pewno i ja takie selfie zrobię :)

  OdpowiedzUsuń
 3. świetna jest ta akcja ! już wzięłam w niej udział nawet 2 razy :)

  OdpowiedzUsuń
 4. akcja mi się podoba, muszę któregoś dnia w końcu zrobić sobie selfie i też wrzucić :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajna akcja i ja strzelę formę,a co tam:-)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarze.
Zarówno te pozytywne jak i negatywne.
I zapraszam do odwiedzania.
Piszesz jak Anonimowy, podpisz się.
Proszę nie zostawiaj linku do siebie, umie bez niego trafić na Twoją stronę, a w ten sposób tylko mnie zniechęcasz do odwiedzin.

Pozdrawiam,
Kasia

Copyright © 2014 Po prostu Kasia , Blogger