Nie badź obojętny na los zwięrzat

Jestem zwierzoholiczko. Uwielbiam kotki, pieski, świnki i krówki :). Nie potrafię przejść obojętnie obok zwierzątka. Zawsze muszę pogłaskać, zaczepić. Całe szczęście, że żadna psinka nie ogryzła jeszcze mi tyłka. Prawdziwy hardkor zaczyna się, gdy spotykam porzuconego pieska lub kotka. Oczywiście przygarnęłabym wszystkie czteronogi, mimo że ma już trzy pieski i kotka. Jak na razie mieszkam z rodzicami i nie ma takiej możliwości, boję się pomyśleć co będzie, jak zamieszkam w swoim domu. Gdy spotkam, tako porzucono psinkę lub kota, nie mogę obejść obok niej obojętnie. Zawsze muszę coś kupić takiej istotce do jedzenia. Często ludzie, którzy to widzą, pukają się w czoło. No cóż, nie ma serca z kamienia.


Nie bądźmy obojętni na krzywdę zwierząt. One sobie na to nie zasłużył. Nie traktujmy ich przedmiotowo. Nie porzucajmy, gdy nam się już znudzą. One też mają uczucia i prawo do godnego życia. 

Kochani zachęcam was do pomocy i wsparcia Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Wyszkowie.
Która zajmuję się pomocą bezdomnym zwierzętom oraz ich dokarmianiem. Towarzystwo nie posiada schroniska i wolontariusze w swoich prywatnych domach tworzą tymczasowe domy dla zwierzątek. Do czasu, gdy nie znajdą stałego domu. Pomimo że czasami liczba zwierząt jest duża, starają się pomóc każdemu czworonogowi. Finansują  też sterylizację osobom które na to nie stać. Prowadzi też zbiórki karmy. Każda pomoc jest na wagę złota. Niech każda psinka i kotek znajdzie ciepły i pełny miłości dom. 

6 komentarzy:

 1. Uważam, że każdemu zwierzątku trzeba pomóc!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja mam w domu cały zwierzyniec! Pewnie dlatego ze jak byłam mała to rodzice nie pozwalali nam mieć zwierząt i po kryjomu dokarmiałam bezpańskie kociaki. Teraz mam psa, 4 koty, chomika i szczurka i zawsze gdy widzę jakieś bezdomne zwierzę serducho mi pęka.

  OdpowiedzUsuń
 3. My już jakiś czas w mieszkanku mamy kociaka. Właśnie braliśmy go ze schroniska :)

  OdpowiedzUsuń
 4. zwierzaki są bezbronne dlatego trzeba im pomagać :)

  mogę prosić o klikanie w linki Sheinside w moim nowym poście ? :)

  OdpowiedzUsuń
 5. to wspaniale, że kochasz zwierzęta...mów o tym więcej i oczywiście nadal im pomagaj...bo może właśnie tylko Ty jesteś im wstanie pomóc w danym momencie, może tylko Ty dasz im coś co pozwoli przetrwać kolejne dni i nie umrzeć z głodu, nie ma co oglądać się na innych trzeba działać, inni na pewno śmieją się z Ciebie i innych Tobie podobnych ale nie ma co się przejmować, Twoje sumienie - Twoja sprawa i każdy kiedyś będzie rozliczony na ile miał możliwości pomóc a na ile to zrobił ...ja popieram całą sobą...zachęcaj do pomocy naszym zwierzakom czyli z terenu i okolic Wyszkowa....trzeba im pomóc bo same nie dadzą sobie rady...trzeba reagować na ich krzywdę i nie bać się reakcji innych ludzi...jeśli nie są za tym co robisz pomagając zwierzętom tzn że nie mają niczego w swych główkach

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarze.
Zarówno te pozytywne jak i negatywne.
I zapraszam do odwiedzania.
Piszesz jak Anonimowy, podpisz się.
Proszę nie zostawiaj linku do siebie, umie bez niego trafić na Twoją stronę, a w ten sposób tylko mnie zniechęcasz do odwiedzin.

Pozdrawiam,
Kasia

Copyright © 2014 Po prostu Kasia , Blogger