Party Lorda Somersby

Kochani już niedługo najważniejsza impreza roku. Wielkie Party zgotuje nam sam Lord Somersby. Będzie to elektryzujące party w Instytucie Wysokich Napięć przy ul. Mory 8, w Warszawie, 27 września o 20:30. Na te zacne party wejdą tylko osoby z zaproszeniami od samego Lorda. Swoją obecnością zaszczyci nas sam Lord Somersby, ale także gwiazdą tego wydarzenia będzie Ella Eyre - brytyjska wokalistka i kompozytorka, która zyskała popularność nagranym wspólnie z RUDIMENTAL utworem „Waiting All Night”. Na imprezie nie zabraknie wybitnego trunku Lorda Somersby oraz dobrego jedzenia i niespodzianek. Oczywiście nie zabraknie także znanych blogerów i mnie :).Na tej imprezie nie może zabraknąć zacnych #Friendsie #Somersby
Jak zdobyć zaproszenie na tę Wielką Imprezę??

*Po pierwsze musisz być pełnoletni.
*Po drugie, wystarczy ,że kupisz swoje ulubione Somersby, wejdziesz na stronę Somersby , wpiszesz kod spod kapsla/kluczyka.
*Po trzecie, zastanowisz się kto będzie Twoim towarzyszem podczas tego wieczoru.
*Po czwarte, pomyśl o swojej wymarzonej imprezie,opisz ją na stronie-najwspanialej by była tak szalona jak same party Lord Somersby.
*Po piąte, wiadomość wyślij i oczekuj na akceptacje.

CO TYDZIEŃ WYBIERANI SĄ NOWI ZWYCIĘZCY.
(Autorzy najciekawszych kartek dostaną podwójne, limitowane
wejściówki na jedyną imprezę Lorda w Polsce! )


8 komentarzy:

 1. chętnie skusiłabym się na taką imprezę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. swietne zdjecia :)
  zapraszamy w wolnej chwili :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ty o szarej myszce nic nie mów, sam jestem nikim. Tak czy inaczej pewnie mnie rozpoznasz, więc zapraszam do pogawędki, wreszcie jest okazdja by się poznać :D

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarze.
Zarówno te pozytywne jak i negatywne.
I zapraszam do odwiedzania.
Piszesz jak Anonimowy, podpisz się.
Proszę nie zostawiaj linku do siebie, umie bez niego trafić na Twoją stronę, a w ten sposób tylko mnie zniechęcasz do odwiedzin.

Pozdrawiam,
Kasia

Copyright © 2014 Po prostu Kasia , Blogger