#friendsie ...

...i życie staję się piękniejsze. #Friendsie nie tylko poda ci pomocną dłoni w trudnych chwilach, utopi smutki w winie z Biedry, ale będzie z tobą w najważniejszych chwilach w twoim życiu. Warto mieć takich #Friendsie i samemu być dla kogoś taki #Friendsie. Bo co to za impreza lub wakacje bez swoje paczki #Friendsie. 
Wraz z  Lordem Somersby i innymi blogerami ruszam z projektem #friendsieChcemy zastąpić #selfie jego nowym wymiarem - #Friendsie, czyli zdjęciem,  na którym jesteś Ty i Twoi znajomi. #Friendsie nie promuje indywidualnej osoby, ale wspólną zabawę ze znajomymi.  Zachęcam Was do zamienia #selfie na #friendsie gdzie na fotka będziecie wraz z waszą paczką przyjaciół. Akcja Somersby polega na tagowaniu takich zdjęć słowami #friendsie #somersby na platformach społecznościowych (facebook, instagram). Lord Somersby będzie przechadzał się po portalach i nagradzał szczęśliwców. Więc zapraszam do zabawy. W zabawie mogą brać udział tylko osoby pełnoletnie. (Na FB muszą być opublikowane jako post publiczny)


                                  
    Paczuszka od Lorda Somersby :)
                                                              #friendsie I takie chwile stają się piękniejsze z #friendsie !
*Wpis kierowany wyłącznie do osób powyżej 18lat i powstał przy współpracy z Somersby.


7 komentarzy:

Dziękuję za komentarze.
Zarówno te pozytywne jak i negatywne.
I zapraszam do odwiedzania.
Piszesz jak Anonimowy, podpisz się.
Proszę nie zostawiaj linku do siebie, umie bez niego trafić na Twoją stronę, a w ten sposób tylko mnie zniechęcasz do odwiedzin.

Pozdrawiam,
Kasia

Copyright © 2014 Po prostu Kasia , Blogger