Marzenia...

...ile ludzi tyle marzeń. Mniejsze i większe, te materialne i niematerialne. Każdy o czymś innym marzy, każdy z nas ma inne marzenia. Blogerka modowa marzy o zakupach w Paryżu, aktor o oscarze , modelka o tym, aby mogła jeść i nie tyć, ojciec rodziny o pracy, która zapewni byt rodzinie, samotna matka o ciepłym kącie dla swojego dziecka i siebie, ktoś innym o zdrowiu ile ludzi tyle marzeń. Dla każdego jego marzenie jest najpiękniejsze, te najważniejsze i nie ważne czy marzy o domu z basenem czy o zdrowiu dla kogoś bliskiego. Każde jest cenę, piękne. Zawsze warto wierzyć, że marzenia się spełniają. Dążyć do ich spełnienia i nie porzucać ich nigdy. A gdy spełnienie naszego marzenia nie zależy od nas. To trzeba mocną wierzyć, że nasze marzenie się prędzej czy później się spełni.
Marzenia to takie nasze małe skarby, których nikt nie może nam skraść. Ukryte w głębi naszej duszy. Które czasami wyznaczają kierunek którym podążamy w życiu. To marzenia popychają do działania i realizacji celów które przybliżają do spełnienia naszych marzeń. Nie porzucajmy ich, bo człowiek bez marzeń to człowiek bez nadziej, to życie bez celu...Kochani przepraszam raz jeszcze za moją nieobecność na blogu. Niestety szara rzeczywistość i jej troski zawładnęły moim życiem. Ostanie tygodnie to ciągłe pobyty w szpitalu. Operacja taty, zawał dziadka i operacja. Łzy, strach, nieprzespane noce. Jestem osoba która bardzo mocna wszystko przeżywa i niestety jestem strasznie wykończona zarówno psychicznie jak i fizycznie. Na szczęście wszystko powoli zaczyna się układać i za chmur w moim życiu zaczyna wychodzić słońce.  10 komentarzy:

 1. świetne zdjęcie, masz racje każdy o czymś marzy :D

  OdpowiedzUsuń
 2. kochana wiem coś o tym ,też przechodziłam przez chorobę taty ,niestety na daremno bo zmarł;(
  trzymam mocno kciuki za zdrówko :*pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Pięknie to napisałaś:) Masz rację, trzeba mieć marzenia i się nie poddawać, choć czasem to dosyć trudne. Pomyślności życzę i zdrowia dla bliskich:) Helen G.

  OdpowiedzUsuń
 4. Głowa do góry trzeba być dobrej myśli trzymaj się kochana :*

  OdpowiedzUsuń
 5. mam marzenia i ciągle czekam na to słoneczko zza chmur. jak już idzie ku lepszemu to jest już dobrze, trzymaj się :)

  http://lamodalena.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Kasiu, oby wszystko szybko dobrze się ułożyło :* Dużo zdrowia dla Dziadka i Taty!!!

  OdpowiedzUsuń
 7. oh, zdrowie jest najważniejsze. trzymam mocno kciuki !

  OdpowiedzUsuń
 8. KAsiu, mam nadzieje ze bedzie dobrze

  pozdrawiam,
  Ola

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarze.
Zarówno te pozytywne jak i negatywne.
I zapraszam do odwiedzania.
Piszesz jak Anonimowy, podpisz się.
Proszę nie zostawiaj linku do siebie, umie bez niego trafić na Twoją stronę, a w ten sposób tylko mnie zniechęcasz do odwiedzin.

Pozdrawiam,
Kasia

Copyright © 2014 Po prostu Kasia , Blogger