Mimello ( zdjęcia + film)

Witam Słoneczka :)

Kochani zapraszam na Instagram ;)W dzisiejszym poście pokaże i opowiem o jednej z atrakcji z mojego wesela, a mianowicie o grupie artystów Mimello. Zaprosiliśmy artystów na nasz wyjątkowy dzień i był to wspaniały pomysł.

Przygotowując się do tego wielkie dnia, przeglądałam wiele stron o tematyce ślubnej  w poszukiwaniu inspiracji. Urzekło mnie, gdy na ślubie przed kościołem pojawiały się aniołki na szczudłach i postanowiłam, że nam też będą towarzyszyć w dniu ślub. I zaczęłam szukać, trafiłam na stronę Artystów Mimello. Postanowiłam napisać i dowiedzieć się co jak i ile kosztują takie rzeczy. Tego samego dnia dostałam odpowiedź, w wiadomości dostałam kilka scenariuszów  "Bajkowego Wesela''  oraz ceny.  Wybrałam jeden scenariusz i po skontaktowaniu się z Mimello, podpisaliśmy umowę oraz wpłaciłam 30 % zaliczki kwoty za cały występ.Wybrałam scenariusz z występem :
- dwóch aniołów na szczudłach,
- klauna,
- występ mimów


~~ Anioły ~~
Aniołki na szczudłach przywitały nas po wyjściu z kościoła po ceremonii deszczem baniek mydlanych ;). Goście byli zaskoczeni. Podczas, gdy goście składali życzenia anioły rozdawały słodkie krówki.~~ Klaun ~~
Klaun był to naprawdę świetny pomysły, ponieważ na naszym weselu było sporą dzieci w różnym wieku, a wiadomo jak jest, gdy idzie się na wesele z dziećmi. Wiec dzieci miały zajęci z klaunem, a rodzice mogli się pobawić na weselu. Klaun pokazywał różnie magiczne sztuczki dzieciom, puszczał ogromnie bańki mydlane, żaglował, kręcił talerzami. Miał ze sobą magiczną skrzynie i pluszową papugę. :)
~~ Mimowie~~
Mimowie opowiedzieli , a raczej pokazali historie naszego pierwszego spotkania, zaręczyny i samych nas ;). Było to coś wspaniałego. Goście uśmieli się do łez tak samo jak my.


Zapraszam do obejrzenia ;)


 Mimello to grupa naprawdę utalentowanych artystów. Idealni do stworzenia bajkowej atmosfery na weselu, ale nie tylko, bo bajkową atmosferę można zrobić wszędzie.;)
Miłego Wieczorku ;)6 komentarzy:

 1. Rewelacyjny pomysł, bardzo mi się podoba !

  OdpowiedzUsuń
 2. Pomysł genialny...świetny filmik :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny filmik, no i sam pomysł świetny!

  OdpowiedzUsuń
 4. z takim czymś się jeszcze nie spotkałam, super ;-)

  OdpowiedzUsuń
 5. O proszę, a ja akurat znam jednego z mimów Mimello - tego płci żeńskiej :))

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarze.
Zarówno te pozytywne jak i negatywne.
I zapraszam do odwiedzania.
Piszesz jak Anonimowy, podpisz się.
Proszę nie zostawiaj linku do siebie, umie bez niego trafić na Twoją stronę, a w ten sposób tylko mnie zniechęcasz do odwiedzin.

Pozdrawiam,
Kasia

Copyright © 2014 Po prostu Kasia , Blogger