Cześć :)

Na początek trochę o mnie...


Zodiakalna Waga. Od niedawna szczęśliwa mężatka. Miłośniczka zwierząt, która by przygarnęła wszystkie zwierzęta na świecie. Aktualnie właścicielka kotka i trzech piesków. Uzależniona od zakupów, kosmetyków i komputera. Lubiąca sport i podróże te dalekie i bliższe. Pragnie pojechać do Nowego Jorku i Paryża oraz Chin. Próbująca zakończyć toksyczny związek ze słodyczami, który od wielu lat rujnuje przyjaźni z marzeniami o idealnej figurze. Amatorka fotografii. Uwielbia podejmować nowe wyzwania i próbować nowych rzeczy. Uparta w dążeniu do życiowych celów, wytrwała w tym, co robi pomimo tysiąca prób i niepowodzeń. Istotka o gołębim sercu, wzruszająca się na widok prawie wszystkiego. Kochająca uszczęśliwiać innych. Pragnąca założyć szczęśliwą rodzinne, pełną dzieci i miłości. 

O czym będzie Blog? hmm....o życiu przeciętnej kobietki, czyli moda jak na kobietę przystało, kosmetyki, zakupy, fotografia i o wielu innych rzeczach, które próbuję robić w życiu , ale nie zawsze mi wychodzą :).Serdecznie zapraszam do odwiedzania mojego bloga :).

                                                         

4 komentarze:

Dziękuję za komentarze.
Zarówno te pozytywne jak i negatywne.
I zapraszam do odwiedzania.
Piszesz jak Anonimowy, podpisz się.
Proszę nie zostawiaj linku do siebie, umie bez niego trafić na Twoją stronę, a w ten sposób tylko mnie zniechęcasz do odwiedzin.

Pozdrawiam,
Kasia

Copyright © 2014 Po prostu Kasia , Blogger